Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezi Parkı’nda son durum ne?

14 Haziran, 2013 | 10:25

Gezi Parkı'nda son durum ne? Gezi Parkı direnişi tüm Türkiye ve Dünyada büyük yankı bulurken,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan görüşmelerine devam ediyor.

Geçtiğimiz gün sanatçılar Hülya Avşar, Necati Şaşmaz ve Hasan Kaçan ile görüşen Erdoğan dün gece ise Taksim Dayanışma’dan TMMOB Başkanı Eyüp Muhcu, Semt Dernekleri Sözcüsü Cem Tüzün ile sanatçılar Sunay Akın, Yavuz Bingöl, Ceyda Düvenci, Halit Ergenç, Sertap Erener, Mahsun Kırmızıgül, Nebil Özgentürk ve Ali Sunal ile görüştü.

23.40′ta başlayan ve yaklaşık 4 saat süren görüşmenin ardından sanatçılardan ilk açıklamalar gelmeye başladı.Ünlü sanatçı Halit Ergenç’in yaptığı açıklamaya göre,Başbakan Erdoğan gergin ortamın bir an önce son bulmasını istiyor.

Ergenç sürecin işleyişini, nasıl gördüklerini, kaygılarını, çözüm önerilerini dile getirdiklerini, Başbakan Erdoğan’ın da kendilerini dikkatle dinlediğini belirtirken, Erdoğan’ın yargı sürecine saygılı olduklarını ve yargı haricinde davranmayacaklarını ifade ettiğini söyledi.

Sıkıntılarını ve taleplerini ilettiklerini söyleyen Ergenç,Başbakan’ın da taleplerini dile getirdiğini belirtti.

Ergenç,Başbakanın ‘elinizde olan herhangi bir görüntü, herhangi bir delil ne varsa mutlaka bize ulaştırın. Taraf önemli değil, kimin kime şiddet uyguladığı söz konusu değildir. Her taraftan olabilir, biz bunun soruşturmasını başlattık, sonuna kadar da yürüteceğiz, size bu teminatı veriyoruz’ dediğini iletti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Sunal, Başbakan Erdoğan, Ceyda Düvenci, Halit Ergenç, Halit Ergenç açıklama, Halit Ergenç Erdoğan görüşmesi, Halit Ergenç haberleri, Mahsun Kırmızıgül, Nebil Özgentürk, Sertap Erener, Sunay Akın, taksim dayanışması, Yavuz Bingöl,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları