Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezi Parkı olayları tartışıldı

26 Haziran, 2013 | 15:04

Gezi Parkı olayları tartışıldı Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayların İstanbul ve Türkiye turizmine etkileri tartışıldı.

Taksim Turizm Platformu, Gezi Parkı olaylarının Türkiye turizmine olan etkileri üzerine bir panel düzenledi.Point Hotel’de düzenlenen ‘Taksim Gezisi ve Turizm’ başlıklı panelde sektörün temsilcileri, son gelişmelerin turizme etkilerini tartıştı.

25 Haziran 2013, Salı 10:00-12:00 Point Hotel, Taksim Giza Salonu’nde gerçekleşen panelde,Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel moderatörlük yaptı.Tecrübeli turizmciler İskender Çayla, Faruk Pekin, mimar ve akademisyen Prof. Dr. Haydar Karabey, Posta Gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan ve Yale mezunu Gezi Kuşağından Eset Akçilad konu hakkında bilgilerini ve düşüncelerini paylaştılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahattin Yücel, Eset Akçilad, Faruk Pekin, Gezi Parkı, gezi parkı eylemleri, Gezi Parkı olayları, gezi parkı olayları turizm, İskender Çayla, Point Hotel, Posta Gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan, Prof. Dr. Haydar Karabey, Taksim Turizm Platformu, Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları