Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezi Parkı olayları tartışıldı

26 Haziran, 2013 | 15:04

Gezi Parkı olayları tartışıldı Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayların İstanbul ve Türkiye turizmine etkileri tartışıldı.

Taksim Turizm Platformu, Gezi Parkı olaylarının Türkiye turizmine olan etkileri üzerine bir panel düzenledi.Point Hotel’de düzenlenen ‘Taksim Gezisi ve Turizm’ başlıklı panelde sektörün temsilcileri, son gelişmelerin turizme etkilerini tartıştı.

25 Haziran 2013, Salı 10:00-12:00 Point Hotel, Taksim Giza Salonu’nde gerçekleşen panelde,Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel moderatörlük yaptı.Tecrübeli turizmciler İskender Çayla, Faruk Pekin, mimar ve akademisyen Prof. Dr. Haydar Karabey, Posta Gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan ve Yale mezunu Gezi Kuşağından Eset Akçilad konu hakkında bilgilerini ve düşüncelerini paylaştılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahattin Yücel, Eset Akçilad, Faruk Pekin, Gezi Parkı, gezi parkı eylemleri, Gezi Parkı olayları, gezi parkı olayları turizm, İskender Çayla, Point Hotel, Posta Gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan, Prof. Dr. Haydar Karabey, Taksim Turizm Platformu, Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları