Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezginlere Özel Taşınabilir Şarj Aleti EcoFlow Tech Tarafından Üretildi

17 Mayıs, 2017 | 16:18
EcoFlow Tech RIVER Şarj Aleti

EcoFlow Tech RIVER Şarj Aleti

 

Gezginlere Özel Taşınabilir Şarj Aleti EcoFlow Tech Tarafından Üretildi; “RIVER” Yakında Satışta

EcoFlow firmasının ürettiği “RIVER” taşınabilir şarj aleti, seyahat eden gezginlere ve kamp yapmayı sevenlerin ihtiyacını karşılayacak bir üretim olarak EcoFlow firması tarafından tanıtıldı. Gezginlerin, dünyayla bağlarının kopmaması, taşınabilir cihazların şarj ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik üreten cihaz, üretimine başlandı.

“RIVER” yaklaşık olarak 5 kilogram ağırlığında ve 1,160,00 mAH enerji kapasitesine sahip, yeniden şarj edilebilir bir batarya ünitesini bünyesinde barındırıyor. Ünite, aşırı yüklenme veya yavaşlama yaşamaksızın, aynı anda 11 adede kadar cihazın ve aksesuarın bağlanmasına olanak tanıyor. EcoFlow Tech’in ürettiği taşınabilir enerji çözümü “RIVER”, bir taşıma kulpu ile tasarlanmış olmasının yanı sıra, dış mekanlarda kullanmanın bir sorun olmaktan çıkmasını sağlayan, su geçirmez ve sağlam bir tasarımın ürünü olma özelliğini taşıyor. Aracınızda veya acil durumlar için saklanması halinde, EcoFlow Tech durumlar için saklanması halinde, EcoFlow Tech “RIVER”, depoladığı enerjiyi iki yıla kadar saklayabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EcoFlow Tech, Gezginler, RIVER, Taşınabilir Şarj,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları