Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezginlere Özel Taşınabilir Şarj Aleti EcoFlow Tech Tarafından Üretildi

17 Mayıs, 2017 | 16:18
EcoFlow Tech RIVER Şarj Aleti

EcoFlow Tech RIVER Şarj Aleti

 

Gezginlere Özel Taşınabilir Şarj Aleti EcoFlow Tech Tarafından Üretildi; “RIVER” Yakında Satışta

EcoFlow firmasının ürettiği “RIVER” taşınabilir şarj aleti, seyahat eden gezginlere ve kamp yapmayı sevenlerin ihtiyacını karşılayacak bir üretim olarak EcoFlow firması tarafından tanıtıldı. Gezginlerin, dünyayla bağlarının kopmaması, taşınabilir cihazların şarj ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik üreten cihaz, üretimine başlandı.

“RIVER” yaklaşık olarak 5 kilogram ağırlığında ve 1,160,00 mAH enerji kapasitesine sahip, yeniden şarj edilebilir bir batarya ünitesini bünyesinde barındırıyor. Ünite, aşırı yüklenme veya yavaşlama yaşamaksızın, aynı anda 11 adede kadar cihazın ve aksesuarın bağlanmasına olanak tanıyor. EcoFlow Tech’in ürettiği taşınabilir enerji çözümü “RIVER”, bir taşıma kulpu ile tasarlanmış olmasının yanı sıra, dış mekanlarda kullanmanın bir sorun olmaktan çıkmasını sağlayan, su geçirmez ve sağlam bir tasarımın ürünü olma özelliğini taşıyor. Aracınızda veya acil durumlar için saklanması halinde, EcoFlow Tech durumlar için saklanması halinde, EcoFlow Tech “RIVER”, depoladığı enerjiyi iki yıla kadar saklayabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EcoFlow Tech, Gezginler, RIVER, Taşınabilir Şarj,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları