Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

George Clooney Venedik’ te hem festivalde hem tatilde

28 Ağustos, 2013 | 12:08

Dünyanın en yakışıklı ve başarılı oyuncularından bir tanesi olan George Clooney Venedik’ te hem tatil yapacak hem de Venedik Film Festivali’ ne katılacak.

70. Venedik Film Festivali için şehre gelen yakışıklı oyuncu George Clooney Venedik tatili sırasında denizinde tadını çıkarmayı ihmal etmiyor.

Bu sene 70. si düzenlenecek olan Venedik Film Festivali açılışına da katılacak olan George Clooney’ in Venedik hayranlığı bilinen bir gerçek. Her fırsatta bu romantik şehrin tadını çıkarmak üzere İtalya’ ya gelen ünlü oyuncu bu kez Venedik Film Festivali’ ne de katılacak.

Dünyanın en önemli film festivallerinden birisi olan Venedik Film Festivali bugün başlayacak ve 7 Eylül tarihine kadar sürecek. Festivalin açılışında gösterilecek olan ‘The Gravity’ (Yerçekimi) isimli filmin yıldızlarından George Clooney’ de Venedik’ te yerini alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
70. Venedik Film Festivali, George Clooney haberleri, George Clooney The Gravity, George Clooney Venedik, George Clooney Venedik tatili, The Gravity, Venedik, Venedik Film Festivali, Venedik Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları