Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

George Clooney Londra’da şato aldı

14 Ekim, 2014 | 07:51

george-clooney-londra Kanallar şehri Venedik’te 4 gün süren düğün törenleri hafızlardaki yerini korurken, George Clooney eşine Londra’dan şato alarak dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

İtalya’nın tarihi dokusunu koruyan kanallar şehri Venedik’te masalsı bir düğünle evlenen George Clooney, eşine düğün hediyesi olarak 40 milyon TL değerinde bir şato aldı.

Lübnan asıllı İngiliz avukat Amal Alamuddin ile geçtiğimiz haftalarda Venedik’te dünya evine giren ünlü aktör, güzel eşine Londra kırsalından bir şato aldı.

Çiftin, Berkshire bölgesinde bir köyde kendine ait ormanı da olan malikaneyi hem balayı için kullandıkları hem de Londra tatillerini artık burada geçirecekleri belirtildi.

Çiftin masal gibi düğünü 13 milyon dolara mal olmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amal Alamuddin, Amal Alamuddin balayı, Amal Alamuddin kimdir, Amal Alamuddin Londra, George Clooney, George Clooney haberleri, George Clooney ingiltere, George Clooney Londra, George Clooney londra şato, George Clooney Venedik, Londra, Londra İngiltere, Londra şato, Venedik, Venedik Balayı, Venedik Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları