Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘Gençlik Otobüsü’ dünyayı gezecek 40 gencin peşinde!

05 Ocak, 2018 | 09:36

80 günde devr-i alem yaparak dünyayı dolaşacak 40 genç aranıyor! Gençlik Otobüsü, 34 ülkeyi gezecek 40 genç ararken, para da harcatmayıp, üstüne 3 bin 200 euro harçlık verecek.

MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından 2010 yılında başlayan proje gençlere ücretsiz Avrupa fırsatları sunuyor.

Büyük bir gençlik hareketi projesi olan Gençlik Otobüsü, 10. yılında Türkiye genelinden seçeceği 40 gence 80 günde devr-i alem yaparak dünyayı dolaşma fırsatı sunuyor. 34 ülke, 48 şehri ücretsiz gezecek gençler, aynı zamanda 3 bin 200 Euro harçlık alacak.

“10. yılda 40 gence destek olacağız”

Gençlik Otobüsü Proje Koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz, 2010 yılından bu güne kadar on binlerce gence dokunduklarını ve binlerce gence Avrupa fırsatı sunduklarını söyleyerek “Gençlik Otobüsü projemizin amacı, ülkemizde yaşayan gençlerimize ücretsiz olarak Avrupa fırsatları sunmak, gençlerimize yeni vizyonlar kazandırarak, ufuklarını genişletmek ve ülkemize faydalı birer lider olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Gençlere ilham kaynağı olmak, mesleklerinde fark yaratmalarını sağlamak, ülkelerine faydalı çalışmalar yapmalarına destek olmak amacındayız” şeklinde konuştu.

Bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan Gençlik Otobüsü 10. yılına özel, 40 genci 34 ülkeye, 48 şehre götürecek, aynı zamanda gençlere 3 bin 200 Euro harçlık vereceğini de belirten Dokunulmaz, her yıl farklı konseptlerde gerçekleştirilen “Gençlik Otobüsü” projesinin yüzlerce gencin hayallerini gerçekleştirmeye devam ettiğini söyledi.

Gençler önemli isimlerle tanışacak

Türkiye genelinde www.genclikotobusu.com sayfasına yapılan başvurular arasından seçilecek olan 40 genç, hem dünyayı gezecek, hem de gezdikleri ülkelerde çok önemli kişi ve kuruluşlarla bir araya gelecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa fırsatları, Dünya Gençlik Politikaları Derneği, Gençlik Otobüsü, Gençlik Otobüsü Projesi, Maksut Coşkun Dokunulmaz, MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü, www.genclikotobusu.com,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Birsu Hafızoglu
05 Ocak, 2018

Kızımızın katılması için ne yapmak gerekiyor?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 5th, 2018 at 12:07 Birsu Hafızoglu mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları