Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gencebay’dan Kültür ve Turizm Bakanı’na ziyaret

08 Şubat, 2013 | 15:25

Gencebay'dan Kültür ve Turizm Bakanı'na ziyaret Sanatçı Orhan Gencebay Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’i ziyaret etti.

Gencebay,Ömer Çelik’e tebrik ziyaretinde bulundu. Gencebay’ı makamında kabul eden Bakan Çelik, dünyaya mal olmuş önemli bir sanatçıyı ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Gencebay’ın zor zamanlarda iyi bir dost olduğunu her zaman gösterdiğini ifade eden Çelik, ”Sayın Başbakanımız o zor günlerde, koyu günlerde, memleketin üzerine bir kasvet düşen günlerde, cezaevinden çıktığında ilk ziyaretçilerinden bir tanesi Orhan Bey’di. Çoğu kimsenin ziyaret etmeye cesaret edemediği zamanlarda ön kapıdan girerek ziyaretine gelmişti” dedi.

Çelik, o günlerden beri Gencebay’ı hem insan olarak sevdiklerini hem de vefalı bir dost, sanatçı olarak bildiklerini söyledi.

Çok büyük şeref duyduğu ziyaretin, hatıra şeridi gibi bir sürü olayın zihninden, gönlünden geçmesine neden olduğunu vurgulayan Çelik, ”Tekrar kendisine hoş geldiniz diyorum. Şimdiye kadar çok güzel işler yapıldı, her bakanımız çok güzel işler yaptı, çok güzel katkılar sağladı kültür sanat hayatımıza. Bundan sonra beraberce daha iyi işler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

”Bakanımız, bizim konularımızı son derece duyarlılığıyla bilmektedir”

Bakan Çelik’e hayırlı olsun dileklerini ileten Orhan Gencebay da ”Biz halka, hakka hizmet edene, gereği gibi hizmet edene, saygı duyarız, teşekkür ederiz, kim olursa olsun. Çünkü hepimiz insanız” dedi.

”Birbirimize hizmet etmek için varız. Bunu iyi yapana teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanan Gencebay, ”Ömer Bey, Sayın Bakanımız çok önemli bir fikir adamıdır aynı zamanda ve bizim konularımızı da son derece duyarlılığıyla bilmektedir, yaşamaktadır. Teşekkür ediyorum kendilerine. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Orhan Gencebay, Orhan Gencebay Kültür bakanı, Orhan Gencebay Ömer Çelik ziyaret, Orhan Gencebay ziyaret, Turizm bakanı Ömer Çelik,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları