Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gemi turlarını tercih eden yolcuların rotası Ege ve Adriyatik

26 Aralık, 2014 | 09:19

Türkiye’de 2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren MSC Cruıses’ın yolcuları, 2014 yılında İzmir ve İstanbul’u içeren Ege ve Adriyatik rotasını tercih etti.

MSC Cruises’ın 2014 yılının özellikle Avrupalı cruise yolcuları arasında en popüler seyahat programı olarak, MSC Preziosa gemisinin gerçekleştirdiği Ege ve Adriyatik turu seçildi. Venedik’ten kalkan gemi, Bari, Katakolon, İzmir ve İstanbul’a demir atıyor ve Venedik’e geri dönmeden önce Dubrovnik’e uğruyor. Hürriyet’in haberine göre, Türk yolcular tarafından da en çok tercih edilen bu rotada, Türk yolcular gemiye İzmir ve İstanbul’dan biniş yapabiliyor.

MSC Cruises, Doğu Akdeniz bölgesindeki gemi seyahati talebindeki hızlı artışa cevaben, 2015 yılında bölgede ilave iki gemiyi daha sefere sokuyor. 2015 yılında 3 gemisi ile (MSC Magnifica,MSC Opera ve MSC Poesia) gerçekleştireceği 2 farklı Türkiye çıkışlı, 1 Türkiye uğraklı turları ile Doğu Akdeniz ve Türkiye’deki kapasitesini arttırıyor. Böylelikle MSC gemileri ile Türkiye’ye gelen turist sayısında ciddi bir artış elde edilirken, geçmiş senelere kıyasla daha fazla Türk yolcusuna hizmet verilmiş olacak.

Türkiye’de 2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren MSC Cruises Türkiye, 10 yıldır gerçekleştirdiği İstanbul ve İzmir hareketli Ege Adriyatik programını, 2015 yılında MSC Magnifica gemisi ile yapacak. MSC Opera gemisi ile de 6 Temmuz – 14 Eylül 2015 tarihleri arasında 14 gece olarak gerçekleştireceği seferinde, İstanbul’dan hareketle, sırasıyla Mikanos, Santorini, Kefalonya/Argostoli, Dubrovnik, Venedik, Bari, Pire/Atina, Köstence, Soçi ve İstanbul rotasını izleyecek.

En çok tercih edilen destinasyonlar arasında ikinci sırada Batı Akdeniz yer alıyor. Cenova’dan kalkan MSC Cruises gemileri Napoli, Messina, Tunus, Barselona ve Marsilya’ya uğruyor. Üçüncü sırada ise, Kuzey Avrupa turları yer alıyor. MSC Orchestra ve MSC Sinfonia gemilerinin Baltık Denizi’nde gerçekleştirdikleri seferlerde; sırasıyla Warnemünde ve Kiel’e gidiyor. MSC Orchestra sefer sırasında Stockholm, Tallinn, St. Petersburg ve Kopenhag’a uğrarken, MSC Sinfonia Kopenhag, Gdynia, Helsinki ve St. Petersburg’a uğruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adriyatik, Adriyatik gemi turları, Akdeniz, Akdeniz gemi turları, Arkas Holding, Arkas Holding gemi, Arkas Holding MSC Cruıses, Bari, Dubrovnik, Dubrovnik gemi turu, ege gemi turları, en iyi gemi turları, Gdynia, Gemi Turları, gemi turları 2015, Gemi turları ege, gemi turları fiyatı, Helsinki, Kefalonya, Mikanos, MSC Cruise, MSC Cruises Türkiye, MSC Magnifica, MSC Opera, MSC Orchestra, MSC Poesia, MSC Preziosa, MSC Sinfonia Kopenhag, Santorini, türkiye gemi turları, Venedik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları