Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gemi Turlarına teknoloji ile artan ilgi

05 Eylül, 2014 | 09:55

Gemi_Turlari_Tropik

Cruise_Ship_ Geliştirilmiş teknolojye sahip Gemi Turlarıyla tanışmaya hazır mısınız?

Henüz gemi turu yapmadıysanız sizi gemi turları yapmanız için cezbedecek bilgilere hazır olun. Yeni nesil gemilerin ne kadar donanımlı hale geldiği sizleri şaşırtacak.

Yeni teknolojiler, gemi turlarını eskiye nazaran daha yumuşak ve rahat hale getirmekte ve bu durum da doğal olarak gemi turlarına yani cruiselara olan ilgiyi artırmakta.

Bir çok cruise gemilerinde artık neredeyse yok yok. Skydiving ve çarpışan arabalardan, robot bartenderlara kadar sizi şaşırtacak ve eğlendirecek birçok şey bulmanız mümkün.

Cruise_Eglenceleri Geliştirilmiş giriş işlemleri ile, kuyrukların oluştuğu girişlerden kaçınarak hızlı bir şekilde check-in yapıp gemideki yerinizi alabiliyorsunuz.

İnternete de erişim sağlayabileceğiniz gemilerde denizdeyken bile bilgisayar ya da akıllı telefonlar sayesinde sevdiklerinize her an ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Geliştirilmiş teknolojiler sayesinde yolcuğunuz boyunca sadece oda giriş kartınızla bir çok işlem yapabiliyor ve yanınızda bir çok evrak taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

Ayrıca bir çok gemi firması da akıllı telefonlar için geliştirilmiş telefon aplikasyonlarına sahip. Bundan dolayı gemi turlarınızda yanınızda sadece telefonunuzun olması bile yeterli olabiliyor.

Gemi_Turlari

Gemi_Kabin

Gemi turları beş yıldızlı otel konforu sunuyor

Bunların dışında yüksek teknolojiyi kabinlerde de görmek mümkün. Beş yıldızlı otelleri aratmayacak konfor ve olanaklarla gemi turları yolcularının seyahatlerinden mutlu dönmesini sağlıyor.

Panoromik deniz manzaralı odalar, spa, masaj, güzellik ve spor salonları, mağazaları, barları, diskoları, kafeteryaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun odaları, animasyonları, binbir çeşit ile açık büfe olanakları, özel restoranlarda her akşam dünya mutfaklarından en iyi şeflerin ellerinden sunulan spesiyalleri ve yolcularına kendilerini özel hissettirecek bir çok olanak sağlamakta.

Bu özellikler sayesinde beş yıldızlı bir otelde tatil yapma hissi ile bir çok şehri keşfedebiliyorsunuz.

Carnival Freedom

Bir çok gemi turu, çok uluslu ve eğitimli kadroları ile beş yıldızlı oteller gibi hizmet vermekte.

Özel olanaklarının yanına son zamanlarda geliştirilen teknoloji ve üstün hizmet anlayışı, gemi turları tirajını her geçen gün attırmakta ve ağını geliştirmekte.

Ülkemizde geçmiş yıllarda çok rağbet görmeyen gemi turları ise son yıllarda yavaş yavaş popülerlik kazanmakta. Bundan dolayı dünyaca ünlü gemi firmaları Türkiye’yi artık liman olarak değil pazar olarak görmekte.

Ülkemizde her geçen gün gelişen gemi turlarına olan ilginin, bir kaç yıl içerisinde Avrupa, Amerika, Avustralya gibi gemi turlarının yoğun tercih edildiği ülkeler arasına girmesi beklenmekte.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cruise, Cruise Gemileri, en iyi gemi turları, en iyi gemi turu, gemi, Gemi Kabini, gemi seyahati, Gemi Turları, Gemi Turu, Kabin, Teknoloji,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları