Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gemi Turları’na yoğun ilgi

14 Mart, 2014 | 12:46

gemi-turları Son dönemde yoğun ilgi gören gemi turları ile beş yıldızlı bir tatil köyünde su üzerinde yüzerek her sabah farklı bir coğrafyada uyandığınızı hayal edin…

Gemi Turları, ABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa’nın birçok ülkesinde üst sıralarda tercih edilen bir gezi şekli.  Farklı destinasyonlara düzenlenen gemi turları hem iş dünyasının hem de ailelerin ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.

Norveç fiyortları

Norveç fiyortları gemi seyahatinde tatilciler muhteşem girintileri görme şansına sahip. Geziye 1000 metrelik dağlar, şelaleler, inanılmaz bir yeşillik, foklar ve deniz yaşamı eşlik ediyor.

İskandinavya ve Baltık

İskandinavya ve Baltık turunda ise Stockholm’ün denizden girişini ve archipelago’larını görebiliyorsunuz. Ayrıca kendi de bir fiyort olan Oslo, Baltıklar’ın önemli şehirleri Talin ve Helsinki, Rusya’nın en güzel kentlerinden St. Petersburg da geziliyor.

Akdeniz

Çocuklu ailelerin ilk tercihi olan Akdeniz destinasyonu kısa sürede birçok limanı barındırdığı için seyahatseverlere çekici geliyor.Tarihi şehirleri keşfedip, Michelangelo, Gaudi, Dali ve Picasso’yu birebir yaşamak için doğru adres.

Fas, Portekiz ve Kanarya Adaları

Fas, Portekiz ve Kanarya adaları turu, bu yıl bahar ve yaz döneminde de yapılıyor. Tur, Atlantik Okyanusu’ndaki Funchal Adası, Avrupa’nın tatil cennetleri Las Palmas ve Tenerife, gizemli şehir Casablasnca ve diğer Avrupa limanlarını kapsıyor.

Sabah

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, en iyi gemi turları, Fas, Gemi Turları, Gemi Turları 2014, Gemi Turları akdeniz, Gemi Turları norveç, İngiltere, İskandinavya gemi, İskandinavya gemi turu, Kanada, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları gemi, Kanarya Adaları gemi turları, Kanarya Adaları ispanya, Portekiz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları