Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Geleceğin Çöl Cenneti:Dubai Dünyanın en büyük alışveriş merkezini planlıyor / Turizm Haberleri

07 Temmuz, 2014 | 14:48

Dubai-Mall-of-World

Planları şu anda hazır ve Dubai Şeyhi El-Maktum tarafından tanıtımı yapıldı, Dubaililer Dünyanın en büyük ve en eğlenceli kapalı mekan alışveriş merkezini yapmaya başlıyorlar.

Dubai Dünya Alışveriş merkezini inşa ediyor, Şeyh El-Maktum’un geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı “World Shopping Mall”  750.000 metrekare alanda inşa edilecek ve içinde alışveriş merkezleri 100 odalı süper lüks bir otel ile eğlence parkı olacak.

Mall of Emirates’te yapılan tanıtımda finansman ve giderler anlatılarak kompleksin 3 yıl içinde tamamlanacak.

Dubai-Mall-of-World-22

Projenin aile turizmi için düşünüldüğünü söyleyen inşaattan sorumlu Dubail holdingin başkanı el-Gergavi kompleksin içinin tamamen yeşil tropik birkilerle kaplanacağınıda ekledi ve yılda 180 milyon turist hedeflediklerini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çöl Cenneti Dubai, Dubai, Dubai Alışveriş, Dubai Dünaynın En Büyük Alışveriş Merkezini İnşa Ediyor, Dubai Haberleri, Dubai Turizm, Dubai Turizm Haberleri, Dubai Turları, Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi, Şeyh El-Maktum, Turizm Haberleri, World Shopping Mall Dubai,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları