Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Geleceğin Çöl Cenneti:Dubai Dünyanın en büyük alışveriş merkezini planlıyor / Turizm Haberleri

07 Temmuz, 2014 | 14:48

Dubai-Mall-of-World

Planları şu anda hazır ve Dubai Şeyhi El-Maktum tarafından tanıtımı yapıldı, Dubaililer Dünyanın en büyük ve en eğlenceli kapalı mekan alışveriş merkezini yapmaya başlıyorlar.

Dubai Dünya Alışveriş merkezini inşa ediyor, Şeyh El-Maktum’un geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı “World Shopping Mall”  750.000 metrekare alanda inşa edilecek ve içinde alışveriş merkezleri 100 odalı süper lüks bir otel ile eğlence parkı olacak.

Mall of Emirates’te yapılan tanıtımda finansman ve giderler anlatılarak kompleksin 3 yıl içinde tamamlanacak.

Dubai-Mall-of-World-22

Projenin aile turizmi için düşünüldüğünü söyleyen inşaattan sorumlu Dubail holdingin başkanı el-Gergavi kompleksin içinin tamamen yeşil tropik birkilerle kaplanacağınıda ekledi ve yılda 180 milyon turist hedeflediklerini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çöl Cenneti Dubai, Dubai, Dubai Alışveriş, Dubai Dünaynın En Büyük Alışveriş Merkezini İnşa Ediyor, Dubai Haberleri, Dubai Turizm, Dubai Turizm Haberleri, Dubai Turları, Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi, Şeyh El-Maktum, Turizm Haberleri, World Shopping Mall Dubai,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları