Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Geleceğin adımları endüstriyel ticari fuarında konuşulacak

24 Ocak, 2014 | 12:29

Hannover-Messe-istanbul Geleceğin adımları dünyanın en büyük endüstriyel ticari fuarında Türk yatırımcılar ile atılacak.

Geleceği belirleyecek teknolojiler ile daha modern ve akıllı enerji ağlarına yönelik çözümlerin ortak platformu Hannover Messe’nin bu yılki ana teması “Entegre Endüstri- Gelecek Adımlar” olarak belirlendi.

Sanayinin akıllı fabrika vizyonunu gerçekleştirebilmesi için atılması gereken adımlar Hannover Messe’nin odak noktasını oluşturuyor.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN…

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel ve Hannover Messe Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Siemering’in Türkiye’deki basın mensupları ile Entegre Endüstri-Gelecek Adımlar ile ilgili bir araya gelecek.

Etkinik 28 Ocak 2014 Salı günü Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexander Kühnel, endüstriyel fuarlar, endüstriyel ticari fuarı, Fuar Haberleri, Fuarlar, Hannover Fairs, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, Hannover Messe, Hannover Messe fuarı, Hannover Messe International, Hannover Messe International İstanbul, Marc Siemering, Turkey Fuarcılık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları