Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Geleceğin adımları endüstriyel ticari fuarında konuşulacak

24 Ocak, 2014 | 12:29

Hannover-Messe-istanbul Geleceğin adımları dünyanın en büyük endüstriyel ticari fuarında Türk yatırımcılar ile atılacak.

Geleceği belirleyecek teknolojiler ile daha modern ve akıllı enerji ağlarına yönelik çözümlerin ortak platformu Hannover Messe’nin bu yılki ana teması “Entegre Endüstri- Gelecek Adımlar” olarak belirlendi.

Sanayinin akıllı fabrika vizyonunu gerçekleştirebilmesi için atılması gereken adımlar Hannover Messe’nin odak noktasını oluşturuyor.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN…

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel ve Hannover Messe Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Siemering’in Türkiye’deki basın mensupları ile Entegre Endüstri-Gelecek Adımlar ile ilgili bir araya gelecek.

Etkinik 28 Ocak 2014 Salı günü Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexander Kühnel, endüstriyel fuarlar, endüstriyel ticari fuarı, Fuar Haberleri, Fuarlar, Hannover Fairs, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, Hannover Messe, Hannover Messe fuarı, Hannover Messe International, Hannover Messe International İstanbul, Marc Siemering, Turkey Fuarcılık,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları