Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gediz Kayak Merkezi sezonu açtı!

25 Kasım, 2014 | 19:27

Kütahya’nın Gediz ilçesinde bulunan Murat Dağı’na mevsimin ilk karının yağmasıyla kayak sezonu açıldı.

NationalTurk’ün haberine göre;

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, yaptığı açıklamada, Murat Dağı’nda, termal su kaynakları ile kayak merkezinin bir arada olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Kar yağışı ile birlikte kayakseverlerin gözleri, kayak merkezine çevrildi. Termal turizm ile kayak turizmini birleştiren Gediz Termal Kayak Merkezi, mevsimin yağan ilk karı ile sezona başladı. Gediz Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak büyük bir çaba ve gayretle bugünlere getirilen merkezimizin daha da geliştirilmesi için çalışıyoruz. Merkezimiz, bu bölgeye turizm açısından büyük bir gelir getirecek, ayrıca dünyada ilk olma özelliği ile dikkati çekecektir. Bu bakımdan projenin hayata geçirilmesi çok önemlidir.”

Saraoğlu, merkezin kayak yapacaklar için bir toplanma merkezi olacağını sözlerine ekledi.

En İyi Fiyat ve Servis Garantisiyle Yurtiçi Kayak Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gediz, Gediz Belediye Başkanı, Gediz ilçesi, Gediz kayak, Gediz kayak merkezi, Gediz Murat Dağı Kayak Merkezi, Gediz Termal Kayak Merkezi, Kütahya, Kütahya gediz, Kütahya gediz kayak, Kütahya kayak, Mehmed Ali Saraoğlu, Murat Dağı, Murat Dağı Gediz, Murat Dağı kayak merkezi, Termal Kayak Merkezi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları