Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gazipaşa Havaalanı’na yılın ilk turist kafilesi geldi

20 Nisan, 2012 | 14:00

Gazipaşa Havaalanı’na 2012 yılının ilk turist kafilesi geldi.

Amsterdam’dan yola çıkan ve 189 yolcusu bulunan Corendon Havayolları’na ait Boeing 737-800 tipi ”Alanya” adlı uçak, bu sabah Gazipaşa Havaalanı’na iniş yaptı.

Gazipaşa Havaalanı’na gelen yılın ilk turist kafilesini, TAV Gazipaşa Havaalanı Genel Koordinatörü Cengiz Aşıklı ve havayolu şirketi yetkilileri karşıladı. Gümrük işlemleri tamamlanan yolculara, içinde muz, çilek ve altın çilek bulunan hediye paketleri verildi.

Cengiz Aşıklı, gazetecilere yaptığı açıklamada, 189 yolcu bulunan uçağın hiçbir sorun yaşamadan havaalanına indiğini, seferlerin bundan sonra da artarak süreceğini belirtti.

Corendon Alanya Bölge Müdürü Levent Candan da seferlerin salı ve cuma günleri yapılacağını, uçuşların 1 Kasım’a kadar devam edeceğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Aşıklı, Corendon Alanya Bölge Müdürü, Corendon Havayolları, Corendon Havayolları Gazipaşa, Gazipaşa Havaalanı, Gazipaşa Havaalanı Haberleri, Gazipaşa Havaalanı turist, Gazipaşa Havaalanı turist kafilesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları