Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gaziantep’te iki yeni otel açılıyor

20 Ekim, 2009 | 10:51

Gaziantep Accor Grubu Gaziantep’te, Accor Grubu Anadolu’daki yatırımları kapsamında, Aralık 2009 ‘da Novotel Gaziantep ve ibis Gaziantep ile hizmet vermeye hazırlanıyor.

Avrupa’nın en büyük hotel zinciri olan Accor Hotels grubu, Aralık 2009 itibari ile Türkiye’de mevcut İstanbul, Eskişehir ve Trabzon otellerinin ardından Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep otellerini hizmete açacak.

Gaziantep yatırımının ardından Mart 2010’da hizmete girecek Novotel Kayseri ve İbis Kayseri otelleri ile Türkiye’de 8 oteli olacak Accor Grubun Türkiye yatırımları Bursa otelleri ile devam edecek.

Gaziantep Şehir merkezinde bulunan, toplam 269 oda kapasiteli yeni oteller, 650 kişi kapasiteli toplantı salonları ile Gaziantep’i turizm açısından daha iyi yerlere taşıyacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Hotels Grubu, Accor Otel, Gaziantep Accor Otel, Gaziantep Otel, Gaziantep Otel Yatırımları, Gaziantep Şehir Otelleri, Gaziantep Yeni Otelleri, ibis Gaziantep, İbis Gaziantep Oteli, Novotel Gaziantep, Novotel Gaziantep Açılacak, Novotel Kayseri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları