Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gaz çıkaran yolcunun kavga çıkardığı uçak acil iniş yaptı!

20 Şubat, 2018 | 17:59

Gaz çıkaran yolcunun kavga çıkardığı uçak acil iniş yaptı

Transavia Havayolları’nın uçağında benzerine az rastlanan ilginç bir olay yaşandı. Uçak Dubai- Amsterdam seferini yaparken bir yolcunun sürekli gaz çıkarması yüzünden başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan arbede nedeniyle uçak acil iniş yaptı.

Hollanda merkezli Transavia Havayolları’nın Dubai-Amsterdam seferini yapan uçakta sürekli gaz çıkaran yolcu kavgaya sebep oldu. Çıkan arbede nedeniyle uçak acil iniş yaptı.

Uçakta yanlarında oturan bir yolcunun sürekli gaz çıkarmasından rahatsız olan iki kişi durumu bu yolcuya söyleyince, “Umurumda değil. İstediğim gibi gaz çıkarabilirim” cevabı karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Bu durum üzerine uçakta tartışma çıktı. Taraflar olayı yumruklu kavgaya dönüştürdü.

Nora Lacchab: Biz kavganın tam da ortasında kaldık

Bu durum karşısında uçağın pilotları çareyi Viyana Havalimanı’na acil iniş yapmakta buldu. Kavgaya karışan 4 kişi havalimanında polis tarafından uçaktan indirilerek gözaltına alındı. Olaya karışan yolcular hakkında dava açılacağı iddia edildi.

kokpit.aero’nun haberine göre, uçakta kavganın olduğu koltuk sırasında oturan kız kardeşlerden Nora Lacchab (25), “Biz kavganın tam da ortasında kaldık ve uçaktan atılmamız tamamen haksızlık. Kabin görevlileri olayı yatıştırmak yerine tam tersine her şeyi körükledi” şikayetinde bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai- Amsterdam seferi, Gaz çıkaran yolcu, Nora Lacchab, Transavia Havayolları, Uçak acil iniş yaptı, Viyana Havalimanı'na acil iniş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları