Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gayrimenkul Sektöründe Hindistan Heyecanı

10 Mayıs, 2017 | 17:11

Gayrimenkul Sektöründe Hindistan Heyecanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hindistan ziyaretiyle yapılan açıklamalar gayrimenkul sektöründe heyecan yarattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz haftalarda Hindistan seyahati gerçekleştirdi. Hindistan Başbakanı Narendra Modi’nin bu ziyaret sırasında yaptığı açıklamalar gayrimenkul sektörünü umutlandırdı.

Hindistan Başbakanı, 2022’ye kadar ülkede 50 milyon konut yapmayı planladıklarını bu çerçevede Türk müteahhitleriyle çalışmak istediklerini söyledi.

Gayrimenkul sektörü temsilcileri, Hindistan Başbakanı Modi’nin bu açıklamalarının Türkiye için umut verici olduğunu savunuyor. Zira dünyanın en büyük yedinci coğrafyası ve en kalabalık ikinci nüfusuna sahip ülkesi Hindistan’daki yeni konut projelerinden Türkiye’nin de pay almasını bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gayrimenkul, Hindistan, Recep Tayyip Erdoğan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları