Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

GATAB, EMITT’te Kemer’i tanıttı

28 Ocak, 2013 | 13:42

GATAB, EMITT’te Kemer’i tanıttı Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB),EMITT’te Kemer’i tanıttı.

GATAP, dünyanın 5’inci büyük turizm fuarı olarak gösterilen ve bu yıl 17’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarı’nda (EMITT) Kemer ve bölgesinin tanıtımını yaptı.

GATAB, açtığı 42 metrekarelik stant ile turizm profesyonellerine ve fuara katılanlara Kemer’in tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini tanıttı. Kemer standını ziyaret edenler arasında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı da yer aldı. Arıcı, GATAB yetkililerinden bilgi aldı.

GATAB’ın Kemer standına yerli ve yabancı haber ajansları ve medya yayın organları da ilgi gösterdi. Standı çok sayıda basın mensubu ziyaret etti ve stant yetkilerinden Güney Antalya ve Kemer bölgesi hakkında bilgi aldı, röportaj yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Haberleri, Antalya Kemer, Doğu Akdeniz Seyahat Turizm Fuarı, EMİTT, Fuar, GATAB, GATAB EMITT, GATAB EMITT fuarı, Kemer, Kemer Haberleri, Kemer standı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları