Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gastronomi dünyası Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivalinde buluştu

25 Mart, 2016 | 07:56

 Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali, 2016 Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali, gastronomi ve mutfak konusunda uluslararası önemli isimleri Hint Okyanusu’nda buluşturdu.

11. Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali Constance Hotels & Resorts Belle Mare Plage’da gerçekleştirildi. Üst düzey bu rekabette, kazanan takım Fransa’daki Le Cerf Restaurantı’ndan Michelin Yıldızlı Şef Michel Husser, Mauritius’daki Constance Le Prince Maurice’den Kritesh Halkory ve şef Kevin Hook oldu.

11. Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali’ndeki diğer ödüllerde ise, ikincilik ödülü Fransa’daki L’Esprit De La Violette Restaurantı’ndan Marc De Passario Maldivler’deki Constance Halaveli’den Azlam Zia ve şef Savina Soudye kazandı. Üçüncülük ödülünü ise, Finlandiya’daki Demo Restaurantı’ndan Tommi Tuominen, Seyşeller’deki Constance Ephelia’dan Benjamin Painset ve şef Elodie Oudeuil aldı.

11. Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali vesilesiyle Fransa, İngiltere, Almanya, Finlandiya ve Japonya’dan şefler, büyüleyici mutfak başyapıtları oluşturmak için Constance Hotels & Resorts’daki şeflerle birlikte takım oluşturdular. Tüm şefler heyecan verici ve unutulmaz anıları Constance Hotels & Resorts Belle Mare Plage’da paylaştı. Bir hafta boyunca, uluslararası şefler bilgilerini Ada Şefleri ile paylaştı ve sonuç olarak kullandıkları yerel ürünlerle beraber mutfak kreasyonları yarattılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belle Mare Plage, Constance Hotels & Resorts, Culinaire Bernard Loiseau, Culinaire Bernard Loiseau Mutfak Festivali, Mutfak Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları