Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gangnam Style PSY, İstanbul konseri için Türkiye’ de

20 Şubat, 2013 | 18:03

PSY Gangnam Style İstanbul Konseri Turizm Tatil Seyahat

Dünyada “Gangnam Style” şarkısıyla dinlenme rekorları kıran Güney Koreli ünlü şarkıcı Park Jae-Sang (PSY), İstanbul’ da halka açık konser vermek ve ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının finali için bugün Türkiye’ye geldi.

PSY Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile Seul’den İstanbul’a bugün geldi.

Park Jae-Sang – PSY, Tepebaşı’nda açık havada halka açık olarak bir konser verecek.

O Ses Türkiye Gangnam Style ile sallanacak

Acun Ilıcalı’ nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; Hülya Avşar, Murat Boz, Hadise ve Mustafa Sandal’ın jüriliğini yaptığı program O Ses Türkiye’de Gangnam Style dinleyeceğiz.

ITunes’da 31 ülkenin müzik listelerinin ilk sırasına yerleşen Gangnam Style şarkısı, Youtube’da 2012′de en fazla beğenilen video olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Youtube tarihinde 1 milyar izlenmeyi geçen ilk video olan Gangnam Style, MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2012′de de “En iyi video” dalında ödül kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gangnam Style, Gangnam Style Halk Konseri, Gangnam Style İstanbul konseri, Gangnam Style MTV, Gangnam Style MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Gangnam Style PSY, Güney Koreli Psy, MTV Avrupa Müzik Ödülleri, O Ses Türkiye Gangnam Style, Park Jae-Sang, PSY, PSY İstanbul Konseri, Psy İstanbul'a Geldi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları