Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Game of Thrones’ta gördüğünüz bu orman gerçek ve Kuzey İrlanda’da bulunuyor

02 Temmuz, 2014 | 13:44

Türkiye’de de beğeni ile takip edilen Game of Thrones dizisinde karşımıza çıkan kasvetli ağaç tünelin aslında gerçek olduğunu ve Kuzey İrlanda’da bulunduğunu biliyor muydunuz?

Game of Thrones’un 2. sezon 1. bölümünde karşımıza çıkan bu orman 18. yüzyılda Stuart ailesi tarafından Stuart malikanesine gelecek misafirleri etkilemek için dikilmiştir.

Zaman içerisinde ağaçların üst dalları birleşmiş ve sisli, kasvetli ancak muhteşem bir ağaç tünel oluşturmuştur.

Dizide, Arya Stark Landing’ten erkek kılığında kaçmış ve buradan geçmişti. İrlanda’daki bu orman dizide göründükten sonra bir anda turistlerin akınına uğramaya başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arya Stark, Arya Stark Game of Thrones, Game of Thrones, Game of Thrones dizisi, Game of Thrones orman, Game of Thrones yeni sezon, Kuzey İrlanda, Kuzey İrlanda orman, Kuzey İrlanda turu, Stuart ailesi, Stuart ailesi İrlanda,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları