Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Game of Thrones’ta gördüğünüz bu orman gerçek ve Kuzey İrlanda’da bulunuyor

02 Temmuz, 2014 | 13:44

Türkiye’de de beğeni ile takip edilen Game of Thrones dizisinde karşımıza çıkan kasvetli ağaç tünelin aslında gerçek olduğunu ve Kuzey İrlanda’da bulunduğunu biliyor muydunuz?

Game of Thrones’un 2. sezon 1. bölümünde karşımıza çıkan bu orman 18. yüzyılda Stuart ailesi tarafından Stuart malikanesine gelecek misafirleri etkilemek için dikilmiştir.

Zaman içerisinde ağaçların üst dalları birleşmiş ve sisli, kasvetli ancak muhteşem bir ağaç tünel oluşturmuştur.

Dizide, Arya Stark Landing’ten erkek kılığında kaçmış ve buradan geçmişti. İrlanda’daki bu orman dizide göründükten sonra bir anda turistlerin akınına uğramaya başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arya Stark, Arya Stark Game of Thrones, Game of Thrones, Game of Thrones dizisi, Game of Thrones orman, Game of Thrones yeni sezon, Kuzey İrlanda, Kuzey İrlanda orman, Kuzey İrlanda turu, Stuart ailesi, Stuart ailesi İrlanda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları