Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Game of Thrones İspanya turizmini harekete geçirdi

31 Ekim, 2014 | 08:41

game-of-thrones-ispanya-turizm Milyonların beğeni ile takip ettiği Game of Thrones, 5. sezon çekimleri ile İspanya turizmini harekete geçirdi.

Her bölümü büyük bir heyecanla beklenen Game of Thrones dizisinin 5. sezon çekimleri, İspanya’da yapılıyor.

Game of Thrones dizisinin beşinci sezonundan bazı sahneler, İspanya’daki Osuna kasabasında çekiliyor. Birçok İspanyol vatandaşı bu sayede ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

Game of Thrones’un çekimlerinin yapıldığı bu şirin kasaba, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen ziyaretçilerin akınına uğruyor. Turistik öneminin artmasıyla birlikte, otel ve restoranlarında dizinin temalarının yer almaya başladığı kasabada, çekimlerin sona ereceği kasım ayına kadar tüm odalar rezerve edilmiş durumda.

İşsizlik oranının yüksek olduğu Osuna’da turistik çalışanların yanı sıra, amatör oyunculuk kariyerine başlangıç yapanların da sayısı gitgide artıyor. Dizi, 550 İspanyolu birkaç gün sürecek olan çekimler için günde 40 sterline ekibe aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Game of Thrones, Game of Thrones 5. sezon, Game of Thrones 720 p, Game of Thrones haberleri, Game of Thrones hd, Game of Thrones ispanya, Game of Thrones izle, Game of Thrones osuna, Game of Thrones yeni sezon, İspanya, İspanya osuna, İspanya Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları