Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Galatasaray Torku Konyaspor ‘u gole boğdu

28 Temmuz, 2012 | 11:42

Galatasaray Torku Konyaspor ‘u gole boğdu… Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Torku Konyaspor’la oynadığı hazırlık maçını 6-1 kazandı. Galatasaray Torku Konyaspor maçı özeti…

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanan hazırlık maçında Galatasaray Torku Konyaspor karşısında Umut Bulut (3), Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Sercan Yıldırım’ın attığı gollerle farka gitti. Galatasaray karşılaşmaya Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Dany Nounkeu, Semih Kaya, Çağlar Birinci, Aydın Yılmaz, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Emmanuel Culio, Necati Ateş ve Burak Yılmaz ilk 11′i ile başladı.

Galatasaray Torku Konyaspor maçı özeti için tıklayın

Galatasaray Torku Konyaspor maçında gol perdesi 5. dakikada Burak Yılmaz’la açıldı. 18. dakikada Selçuk İnan’ın attığı golle farkı 2′ye çıkaran Galatasaray ikinci yarıya Ufuk Ceylan, Sabri Sarıoğlu, Tomas Ujfalusi, Gökhan Zan, Hakan Balta, Emre Çolak, Yekta Kurtuluş, Engin Baytar, Albert Riera, Umut Bulut ve Sercan Yıldırım ile başladı.

Mücadelenin 58 ve 70. dakikalarında Umut Bulut’la Galatasaray 2 gol daha buldu. Torku Konyaspor 87. dakikada Ali’nin golüyle farkı 3′e indirse de kalan bölümde Galatasaray Sercan Yıldırım ve Umut Bulut’la 2 gol daha bularak karşılaşmayı 6-1 kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Galatasaray 6-1, Galatasaray Konyaspor, Galatasaray Konyaspor 6-1, Galatasaray Torku Konyaspor, Galatasaray Torku Konyaspor Golleri, Galatasaray Torku Konyaspor maçı, Galatasaray Torku Konyaspor maçı özeti, Galatasaray Torku Konyaspor Özeti, Galatasaray Torku Konyaspor video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları