Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Galapagos’un Mavi Ayaklı Kuşları ve Hayvanlar Alemi

14 Kasım, 2013 | 16:26

Galapagos-Adaları-

Charles Darwin’in evrim çalışmaları yaptığı dönemlerde gözlem yaptığı, günümüzde turist akınına uğrayan yer Galapagos…

Ekvador ülkesinin bir saatlik uzaklığında, Ekvador’a bağlı Galapagos adası çok sayıda adaya özgü hayvan türü ve bitki örtüsüyle gelen ziyaretçileri büyülüyor. NationalTurk yaptığı haberde, Ekvador seyahatlerinin son yıllarda turistler için cazip hale geldiğini ve Galapagos adasının mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini belirtiyor.

GALAPAGOS’TA MACERA VE KÜLTÜR GEZİSİ BİR ARADA

Ekvador’un ünlü adası Galapagos’a yapacağınız seyahat mavi ayaklı kuşlarını görmek için de güzel bir fırsat. Pek çok medya kanalında ilgi uyandıran bu mavi ayaklı kuşlar, insanlardan kaçmayan sevimli halleriyle oldukça ilgi çekiyor. Foklardan, yüzlerce çeşit kuş türüne, maymunlardan pek çok sürüngene kadar; hayvanların hepsini doğal ortamlarında göreceksiniz. Üstelik birçoğu adaya gelip giden insanlara alışık olduğu için oldukça canayakın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charles Darwine, Ekvador, evrim ekvador, evrim galapagos, Galapagos, galapagos adası, galapagos hayvanlar alemi, mavi ayaklı kuşlar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları