Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Galapagos’un Mavi Ayaklı Kuşları ve Hayvanlar Alemi

14 Kasım, 2013 | 16:26

Galapagos-Adaları-

Charles Darwin’in evrim çalışmaları yaptığı dönemlerde gözlem yaptığı, günümüzde turist akınına uğrayan yer Galapagos…

Ekvador ülkesinin bir saatlik uzaklığında, Ekvador’a bağlı Galapagos adası çok sayıda adaya özgü hayvan türü ve bitki örtüsüyle gelen ziyaretçileri büyülüyor. NationalTurk yaptığı haberde, Ekvador seyahatlerinin son yıllarda turistler için cazip hale geldiğini ve Galapagos adasının mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini belirtiyor.

GALAPAGOS’TA MACERA VE KÜLTÜR GEZİSİ BİR ARADA

Ekvador’un ünlü adası Galapagos’a yapacağınız seyahat mavi ayaklı kuşlarını görmek için de güzel bir fırsat. Pek çok medya kanalında ilgi uyandıran bu mavi ayaklı kuşlar, insanlardan kaçmayan sevimli halleriyle oldukça ilgi çekiyor. Foklardan, yüzlerce çeşit kuş türüne, maymunlardan pek çok sürüngene kadar; hayvanların hepsini doğal ortamlarında göreceksiniz. Üstelik birçoğu adaya gelip giden insanlara alışık olduğu için oldukça canayakın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charles Darwine, Ekvador, evrim ekvador, evrim galapagos, Galapagos, galapagos adası, galapagos hayvanlar alemi, mavi ayaklı kuşlar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları