Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

G20 zirvesiyle St. Petersburg’ta turist sayısı artacak

09 Ağustos, 2013 | 15:20

G20 zirvesiyle St. Petersburg'ta turist sayısı artacak Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu G 20 zirvesinde başkanlığı Rusya yapacak.

Turizm gelişimi komitesi başkanı Aleksander Şapkin’den yapılan açıklamaya göre, 5-6 Eylül’de St. Petersburg’da yapılacak G 20 zirvesinin şehre gelecek turist sayısını arttıracak.

Gazetem internet sitesinin haberine göre, St. Petersburg’u ziyaret edecek turist sayısında % 11 artış olacağı ve sayının 300 bin kişiyi bulacağı tahmin ediliyor. 2012 yılında St. Petersburg’u 6 milyon kişi ziyaret etmişti. Aynı sonuçlar 2014’te de bekleniyor.

Şapkin, zirvenin gerçekleştirileceği sürede St. Petersburg’daki otellerin şimdiden fiyatları belirlediğini bildirdi.

Otellerden çoğu fiyatları 2,5 kat artırırken bazıları çok fazla artırmadı ve konaklama ücretlerini uygun fiyattan belirledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksander Şapkin, G20 zirvesi, G20 zirvesi Rusya, Rusya, rusya haberleri, St. Petersburg, St. Petersburg G 20, St. Petersburg G 20 Zirvesi, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg turist,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları