Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

G20 zirvesiyle St. Petersburg’ta turist sayısı artacak

09 Ağustos, 2013 | 15:20

G20 zirvesiyle St. Petersburg'ta turist sayısı artacak Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu G 20 zirvesinde başkanlığı Rusya yapacak.

Turizm gelişimi komitesi başkanı Aleksander Şapkin’den yapılan açıklamaya göre, 5-6 Eylül’de St. Petersburg’da yapılacak G 20 zirvesinin şehre gelecek turist sayısını arttıracak.

Gazetem internet sitesinin haberine göre, St. Petersburg’u ziyaret edecek turist sayısında % 11 artış olacağı ve sayının 300 bin kişiyi bulacağı tahmin ediliyor. 2012 yılında St. Petersburg’u 6 milyon kişi ziyaret etmişti. Aynı sonuçlar 2014’te de bekleniyor.

Şapkin, zirvenin gerçekleştirileceği sürede St. Petersburg’daki otellerin şimdiden fiyatları belirlediğini bildirdi.

Otellerden çoğu fiyatları 2,5 kat artırırken bazıları çok fazla artırmadı ve konaklama ücretlerini uygun fiyattan belirledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksander Şapkin, G20 zirvesi, G20 zirvesi Rusya, Rusya, rusya haberleri, St. Petersburg, St. Petersburg G 20, St. Petersburg G 20 Zirvesi, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg turist,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları