Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

G20 zirvesiyle St. Petersburg’ta turist sayısı artacak

09 Ağustos, 2013 | 15:20

G20 zirvesiyle St. Petersburg'ta turist sayısı artacak Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu G 20 zirvesinde başkanlığı Rusya yapacak.

Turizm gelişimi komitesi başkanı Aleksander Şapkin’den yapılan açıklamaya göre, 5-6 Eylül’de St. Petersburg’da yapılacak G 20 zirvesinin şehre gelecek turist sayısını arttıracak.

Gazetem internet sitesinin haberine göre, St. Petersburg’u ziyaret edecek turist sayısında % 11 artış olacağı ve sayının 300 bin kişiyi bulacağı tahmin ediliyor. 2012 yılında St. Petersburg’u 6 milyon kişi ziyaret etmişti. Aynı sonuçlar 2014’te de bekleniyor.

Şapkin, zirvenin gerçekleştirileceği sürede St. Petersburg’daki otellerin şimdiden fiyatları belirlediğini bildirdi.

Otellerden çoğu fiyatları 2,5 kat artırırken bazıları çok fazla artırmadı ve konaklama ücretlerini uygun fiyattan belirledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksander Şapkin, G20 zirvesi, G20 zirvesi Rusya, Rusya, rusya haberleri, St. Petersburg, St. Petersburg G 20, St. Petersburg G 20 Zirvesi, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg turist,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları