Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Futurallia İstanbul 2013 başlıyor

06 Haziran, 2013 | 11:19

Futurallia İstanbul 2013 başlıyor İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin (İDTM) ev sahipliğinde gerçekleşecek, dünyanın KOBİ’lere yönelik en büyük uluslararası iş geliştirme forumlarından Futurallia 2013 başlıyor.

6-7 Haziran 2013 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin ilk gün gerçekleşecek açılış konuşmacıları; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi/İDTM Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlhan Parseker, Futurallia Başkanı Dominique Lenoir, Fransa Büyükelçisi Laurent Bılı, İBB 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Fransız Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Andre Morcon ve Trabzon Valisi/TDTM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Recep Kızılcık’tır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Futurallia, Futurallia İstanbul, Futurallia İstanbul 2013, Futurallia İstanbul 2013 başlıyor, İstanbul, TOBB, WOW Kongre Merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları