Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Full Moon Party’e katıl, bedava Bangkok konaklaması kazan

12 Mart, 2012 | 16:38

Full Moon Party’e katıl bedava Bangkok konaklaması kazan/ Turizm haberleri

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS) büyük bir promosyona imza attı.

Dünyanın en büyük beach partisi olarak bilinen ve her ay Full Moon (dolunay) gecelerinde düzenli olarak Tayland’ın Koh Pha Ngan adasındaki Had Rin Nok plajında yapılan Full Moon Party’nin Türkiye’deki organizasyon ve düzenlenmesinde tek yetkili olan WTS, tüm parti severleri her ay bu eğlenceye ortak ediyor.

Bedava Bangkok konaklaması

Ünlü tur operatörü, Full Moon Party organizyonuna katılmak isteyenler için büyük bir promosyon hazırladı. WTS’nin promosyonunda Full Moon Party’e katılan herkese Bangkok konaklaması hediye ediliyor. Full Moon Party’e katılan herkes, iki gece bedava Bangkok konaklaması kazanıyor. Üstelik Bangkok konaklamsı kişinin isteğine göre seyahatten önce yada sonra organize edilebiliyor.

Full Moon Party hakkında;

Full Moon Party ilk olarak 1980’li yılların başında Vietnam Savaşı karşıtlarının oluşturduğu küçük bir grubun adayı ziyarete gelmesiyle başladı.  Bu organizasyon daha sonraki yıllarda ABD ve Avrupalılardan oluşan savaş karşıtı insanların barış ve kardeşlik üzerine buluşmalarına dönüştü.

Dünya üzerinde organize edilen sahil partilerinin en büyüğü olan Full Moon Party ’ye bugün dünyanın dört bir yanından her ay 10 ila 30 bin arasında kişi katılıyor.

Techno, trance, goa, drum n’ bass, dub, reggae, house türü müziklerin sahilde kurulan sahnelerden bütün gece çalındığı, parti alanlarında kendisini müziğe kaptırmış kalabalıkların yanı sıra sahil boyunca kurulan masalarda dolunay ışığının altında ya da yakılan sahil ateşlerinin başında sabahlayanları görmek mümkün.

Koh Phangan adasının tabi güzellikleri 10 dakika uzaklıktaki, kendisinden daha büyük olan Samui adası ile birleşiyor. Full Moon Party’lerle birlikte Samui adasına ve bölgesine olan ilgi de arttı ve ada on binlerce turiste ev sahipliği yapmaya başladı. Parti boyunca kurulan barlarda ve çevre restoranlarında, büfelerde ve açılan birçok stantta geleneksel Tay yemekleri dışında pizza, hamburger çeşitleri, salata ve çorba çeşitlerini ve içecekler bulmak mümkün.

Dolunay gecelerinde ayın Dünyaya en yakın konum aldığı bu adada yapılan Full Moon Party’nin Türkiye’deki tek yetkili acentesi olan WTS ile her ay kesin hareket ile bu partilere katılmak mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Full Moon, Full Moon 2012, Full Moon Parti, Full Moon Party, Full Moon Party 2012, Full Moon Party Bangkok, Full Moon Party Bangkok konaklaması, Full Moon Party Bangok turu, Full Moon Party turu, Had Rin Nok, Koh Pha Ngan, Koh Phangan, Koh Phangan Full Moon Party, Koh Phangan parti, World Travel Service, World Travel Service promosyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları