Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransız turizm dergisi İzmir’e 12 sayfa ayırdı

08 Ekim, 2012 | 12:24

EXPO 2020’ye aday olan İzmir, Avrupa basını tarafından ilgiyle takip ediliyor, Fransa’nın ünlü turizm dergisi Tour Hebdo, son sayısında 12 sayfa ayırdı.

“Ege’nin incisi İzmir” başlığının kullanıldığı yazıda, şehrin EXPO 2020 heyecanı anlatılıyor. Ege Bölgesi’nin tarihi, kültürü ve müzelerinin yansıra Foça, Karaburun, Çeşme, Urla, Seferihisar, Selçuk, Kuşadası ve Tire ilçeleri de geniş biçimde tanıtılıyor.

Dergi, aynı sayıda Türkiye’nin Kültür ve Tanıtım Müşaviri Kalbiye Noyan’ın İzmir’i anlatan makalesini de yayımladı.

İzmir’e gitmek isteyen turistlere pratik bilgilerin verildiği sayıda spor, farklı aktiviteler, İzmir Doğal Yaşam Harkı, alışveriş merkezleri, sanat, gastronomi, termal ve sağlık konuları da ele alınıyor. Tarihî İzmir Saat Kulesi ise kapak fotoğrafı olarak kullanılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
alışveriş merkezleri, Çeşme, Foça, Fransa turizm dergisi, Fransız turizm dergisi, Fransız turizm dergisi İzmir, Gastronomi, İzmir, İzmir Doğal Yaşam Harkı, İzmir Turist, İzmir Turizm, Karaburun, Kuşadası, sağlık konuları, sanat, Seferihisar, Selçuk, Termal, Tire ilçeleri, turizm dergisi, Urla,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları