Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransız Şirketleri Çapkın Başkan Hollande ile dalga geçiyor

21 Ocak, 2014 | 16:02

French-President-Love-Affair-Scooter

Fransızlar Başkanları Francois Hollande’ın çapkınlık maceralarını Ti’ye almaya başladılar, Araba kiralama şirketi Sixt reklam kampanyasında ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” sloganını kullanıyor.

Fransa’da aktris Julie Gayet ve Cumhurbaşkanı Francois Hollande’ın gizli ilişkileri ortaya çıkınca değişik tepkiler verilmeye başlandı. Ancak bazı şirketler yaptıkları reklam kampanyaları ile Başkan Hollande’ın bu durumu ile iyiden iyiye dalga geçiyorlar.

Araba kiralama şirketi Sixt reklamlarında “  Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” sloganı ile reklamlarında  klormatik camlı bir aracı günlüğü 22 Euro’dan gösterirdi.

Sixt şirketini yeni kampanya sloganı ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” slogan

Sixt şirketini yeni kampanya sloganı ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” slogan

Bir başka Turizm şirketi ise Elysee sarayınını başlangıç noktası alarak bir harita yayınladı.

Bir chat arkadaşlık sitesi ise Hollande’ın seçim kampanya sloganını değiştirerek “Valerie Değişim zamanı şimdi..” reklamlarını yapmaya başladı.

Fransız otomobil devi Peugeot ise yaptığı açıklamada ” Biz Başkanımızın metresi ile buluşmaya giderken Paris sokaklarında üç tekerlekli scooter kullanmasından memnunuz ancak sevincimizi gölgeleyen tek şey o motorun İtalyan yapımı olması” yorumunda bulundu.

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları