Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransız Şirketleri Çapkın Başkan Hollande ile dalga geçiyor

21 Ocak, 2014 | 16:02

French-President-Love-Affair-Scooter

Fransızlar Başkanları Francois Hollande’ın çapkınlık maceralarını Ti’ye almaya başladılar, Araba kiralama şirketi Sixt reklam kampanyasında ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” sloganını kullanıyor.

Fransa’da aktris Julie Gayet ve Cumhurbaşkanı Francois Hollande’ın gizli ilişkileri ortaya çıkınca değişik tepkiler verilmeye başlandı. Ancak bazı şirketler yaptıkları reklam kampanyaları ile Başkan Hollande’ın bu durumu ile iyiden iyiye dalga geçiyorlar.

Araba kiralama şirketi Sixt reklamlarında “  Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” sloganı ile reklamlarında  klormatik camlı bir aracı günlüğü 22 Euro’dan gösterirdi.

Sixt şirketini yeni kampanya sloganı ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” slogan

Sixt şirketini yeni kampanya sloganı ” Sayın Başkan bir dahaki sefere scooter kiralamaktan kaçının Sixt size klormatik camlı araba kiralar” slogan

Bir başka Turizm şirketi ise Elysee sarayınını başlangıç noktası alarak bir harita yayınladı.

Bir chat arkadaşlık sitesi ise Hollande’ın seçim kampanya sloganını değiştirerek “Valerie Değişim zamanı şimdi..” reklamlarını yapmaya başladı.

Fransız otomobil devi Peugeot ise yaptığı açıklamada ” Biz Başkanımızın metresi ile buluşmaya giderken Paris sokaklarında üç tekerlekli scooter kullanmasından memnunuz ancak sevincimizi gölgeleyen tek şey o motorun İtalyan yapımı olması” yorumunda bulundu.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları