Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Fransız Alplerine 100 yılda yapılanı, Soçi’ye 7 yılda yaptılar”

09 Ocak, 2014 | 13:54

"Fransız Alplerine 100 yılda yapılanı, Soçi’ye 7 yılda yaptılar" Uluslararası Olimpiyat Komitesi Koordinasyon Başkanı Jean-Claude Killy, Rusya’yı Soçi Olimpiyatları hazırlıklarında gösterdiği çalışmalar için takdir etti.

Jean-Claude Killy, Soçi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek 2014 Kış Olimpiyatları için Rusya hükümetinin yürüttüğü çalışmaları takdire şayan bulurken, “Fransız Alplerine 100 yılda yapılan tesisler, Soçi’ye 7 yılda inşa edildi” şeklinde konuştu.

Eski bir kayak sporcusu olan Killy, Olimpiyatlara gelecek olan sporcuların görecekleri karşısında şaşıracaklarını söyledi ve ekledi:

“Altyapı son derece kompakt ve rahat tasarlanmış. Örneğin Olimpiyat Köyü’nden yarışmaların düzenleneceği tesislere yürüyerek ya da kayak yaparak gitmek mümkün.”

SOCHİ KIŞ OLİMPİYATLARI TURU İÇİN TIKLAYIN…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jean-Claude Killy, Jean-Claude Killy olimpiyat, Rusya, rusya haberleri, Rusya Kış Olimpiyatları, Rusya Soçi, rusya turu, Soçi Olimpiyatları, Soçi Olimpiyatları ne zaman, Uluslararası Olimpiyat Komitesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları