Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Fransız Alplerine 100 yılda yapılanı, Soçi’ye 7 yılda yaptılar”

09 Ocak, 2014 | 13:54

"Fransız Alplerine 100 yılda yapılanı, Soçi’ye 7 yılda yaptılar" Uluslararası Olimpiyat Komitesi Koordinasyon Başkanı Jean-Claude Killy, Rusya’yı Soçi Olimpiyatları hazırlıklarında gösterdiği çalışmalar için takdir etti.

Jean-Claude Killy, Soçi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek 2014 Kış Olimpiyatları için Rusya hükümetinin yürüttüğü çalışmaları takdire şayan bulurken, “Fransız Alplerine 100 yılda yapılan tesisler, Soçi’ye 7 yılda inşa edildi” şeklinde konuştu.

Eski bir kayak sporcusu olan Killy, Olimpiyatlara gelecek olan sporcuların görecekleri karşısında şaşıracaklarını söyledi ve ekledi:

“Altyapı son derece kompakt ve rahat tasarlanmış. Örneğin Olimpiyat Köyü’nden yarışmaların düzenleneceği tesislere yürüyerek ya da kayak yaparak gitmek mümkün.”

SOCHİ KIŞ OLİMPİYATLARI TURU İÇİN TIKLAYIN…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jean-Claude Killy, Jean-Claude Killy olimpiyat, Rusya, rusya haberleri, Rusya Kış Olimpiyatları, Rusya Soçi, rusya turu, Soçi Olimpiyatları, Soçi Olimpiyatları ne zaman, Uluslararası Olimpiyat Komitesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları