Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransa’da ilk aday eski başbakan Alain Juppe

20 Ağustos, 2014 | 11:10

Alain Juppe

Fransa‘da 1995-1997 arası başbakanlık yapan Alain Juppe 2017’de yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine adaylığını açıkladı. Juppe seçimlerin ilk adayı oldu.

Muhalefet partisi Halk Hareketi Birliği’nden (UMP) 1995-1997 döneminde başbakan olarak görev yapan Alain Juppe şahsi internet sitesinde yaptığı açıklamada cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday olduğunu duyurdu. Juppe yaptığı açıklamada “Aday olmaya kadar verdim. Hazırlık yapmak için önümde 2 yıl var. 2017’de görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Bordeaux Belediye Başkanı olan, UMP’nin geçici üçlü “troyka yönetimi”nde de yer alan Juppe, eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy döneminde de dışişleri bakanı olarak görev yapmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alain Juppe, alain juppe cumhurbaşkanı adayı, alain juppe eski başbakan, Fransa, fransa 2017 seçimleri, fransa cumhurbaşkanlığı seçimleri, Fransa haberleri, Fransa seçim, Nicolas Sarkozy,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları