Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransa’da ilk aday eski başbakan Alain Juppe

20 Ağustos, 2014 | 11:10

Alain Juppe

Fransa‘da 1995-1997 arası başbakanlık yapan Alain Juppe 2017’de yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine adaylığını açıkladı. Juppe seçimlerin ilk adayı oldu.

Muhalefet partisi Halk Hareketi Birliği’nden (UMP) 1995-1997 döneminde başbakan olarak görev yapan Alain Juppe şahsi internet sitesinde yaptığı açıklamada cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday olduğunu duyurdu. Juppe yaptığı açıklamada “Aday olmaya kadar verdim. Hazırlık yapmak için önümde 2 yıl var. 2017’de görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Bordeaux Belediye Başkanı olan, UMP’nin geçici üçlü “troyka yönetimi”nde de yer alan Juppe, eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy döneminde de dışişleri bakanı olarak görev yapmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alain Juppe, alain juppe cumhurbaşkanı adayı, alain juppe eski başbakan, Fransa, fransa 2017 seçimleri, fransa cumhurbaşkanlığı seçimleri, Fransa haberleri, Fransa seçim, Nicolas Sarkozy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları