Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransa Sahilleri ünlü akınına uğruyor

06 Ağustos, 2015 | 10:26

Fransa Sahilleri ünlü akınına uğruyor Fransa Sahilleri, eğlenceli hayatının yanında deniz kum güneş tatillerinin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yılın hangi döneminde olursa olsun seyahatseverlerin içini ısıtan Fransa Sahilleri, muhteşem bir doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Fransa tatilinin en gözde bölgelerinden olan Côte d’Azur ise ünlülerin vazgeçilmezi.

Son olarak Hollyoaks isimi TV şovuyla ünlenen Jennifer Metcalfe, erkek arkadaşı Greg Lake ile Fransa’nın Provence-Alpes-Côte d’Azur bölgesinde bulunan tatil adası St. Tropez’de görüntülendi.

Jennifer Metcalfe st tropez

31 yaşındaki Jennifer Metcalfe, büyüleyici manzaraların eşlik ettiği muhteşem bir atmosferde, St. Tropez sahillerinin tadını çıkarmaya devam ediyor. Beyaz inci gibi kumlarla kaplı St. Tropez plajlarında erkek arkdaşının da eşlik ettiği güzel oyuncu, romantik bir tatilin yanı sıra deniz-kum-güneş üçlüsünün de bolca keyfini sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Greg Lake, Hollyoaks, Jennifer Metcalfe, Jennifer Metcalfe Hollyoaks, Jennifer Metcalfe kimdir, Jennifer Metcalfe st tropez, St Tropez, St Tropez Fransa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları