Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fransa’ lı Louis Vuitton’un efsaneleri Ipad’ lerde

25 Mayıs, 2012 | 18:12

Fransa’ nın ünlü markası Louis Vuitton “100 Legendary Trunks” Ipad uygulaması ile Louis Vuitton hayranlarını geçmişe götürüyor.

Ünlü Fransız Markası Louis Vuitton Ipad uygulaması ile bizlere geçmişte bir yolculuğa çıkarıyor. Sadece indirilebilen ipad uygulaması “100 Legendary Trunks” a ilgi oldukça yoğun.

Geçmiş 150 yıla ait özel resim ve videolara yer verilen Ipad uygulamasında en iyi 100 Louis Vuitton ürünü bulunmaktadır.

Uygulama dört dilde (İngilizce, Fransızca, Japonca ve Mandarin Çincesi) mevcuttur ve Mayıs 2012 sonuna kadar sadece App Store üzerinden satılmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
100 Legendary Trunks, Fransa Louis Vuitton, Fransız Markası Louis Vuitton, Ipad, Louis Vuitton, Louis Vuitton 100 Legendary Trunks,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları