Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Frankfurt Türk Film Festivali başladı

30 Ekim, 2013 | 14:11

Frankfurt-turk-film-festivali Bu yıl 13.sü düzenlenen Frankfurt Türk Film Festivali, Almanya’da başladı. Festivalin açılışı “Uzun Hikaye” filmi ile yapıldı.

13. Frankfurt Türk Film Festivali,  Almanya’nın Frankfurt şehrinde Osman Sınav’ın yönetmenliğini üstlendiği “Uzun Hikaye” filminin gösterimiyle başladı.

Açılış gecesinde konuşan Osman Sınav “Yurtdışında filmlerimize çok ilgi var. Her Türk seyircisi bir Alman getirmeli. ‘Gel bu akşam Türk filmine gidelim’ denilmeli. Bunu dillendirmek lazım. Buradaki kalabalığın yarısının Alman olması gerekiyordu” dedi.

Farklı kategorilerde, 40’ı aşkın filmin sinemaseverlerin beğenisine sunulacağı festival, 3 Kasım’a kadar devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya festival, Almanya turları, Frankfurt, Frankfurt Türk Film Festivali, Osman Sınav, Osman Sınav filmleri, Türk Film Festivali, Uzun Hikaye, Uzun Hikaye Almanya festival, Uzun Hikaye filmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları