Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Frankfurt otomobil fuarı kapılarını açtı

10 Eylül, 2013 | 15:59

Frankfurt otomobil fuarı kapılarını açtı Bu yıl 65’incisi düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı’na (IAA) katılımlar sürüyor.

Renault, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni konsept otomobilini ve yeni tasarım kimliği ile Megane ailesini tanıtıyor.

Frankfurt Araba Fuarları ‘nda, Renault Grubu Tasarım Direktörü Laurens van den Acker tarafından geliştirilen 6 Konsept Otomobil hep birlikte sergileniyor.

İzmitli Hyundai i10 da, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ilk kez sahne alıyor. Hyundai açıklamasına göre, Avrupalı müşteriler için Avrupa’da geliştirilen yeni i10, bu kez Frankfurt’ta dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Hyundai, Fuar’da yeni i10’nun dünya prömiyeriyle birlikte yeni ix35, ix35 Fuel Cell ve gelecek sezon ralli parkurlarında yarışacak olan yeni i20 WRC’yi de sergiledi.

Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nın kapıları,  22 Eylül’e kadar açık kalacak.

ALMANYA FUARLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Frankfurt, Frankfurt fuar, Frankfurt fuarlar, Frankfurt otomobil fuarı, Hyundai i10, İzmitli Hyundai i10, Otomobil fuarı, Otomobil Fuarı 2013, Otomobil Fuarı 2014, Otomobil Fuarları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Jennievev
22 Temmuz, 2014

Thnnikig like that is really amazing

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 09:11 Jennievev mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları