Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Four Seasons’un ortağı El Velid Bin Talal şimdi de ev hapsinde!

31 Ocak, 2018 | 16:31

Dünyaca ünlü oteller zinciri Four Seasons Hotels & Resorts’un yüzde 47.5’lik hissesini elinde bulunduran Suudi Arabistanlı milyarder Prens El Velid Bin Talal’ın şimdi de ev hapsinde olduğu iddia edildi.

5 Kasım 2017’de kara para aklama, gasp ve rüşvet iddiaları ile tutuklanan Suudi milyarder prens El Velid Bin Talal’la ilgili farklı haberler geliyor.

Daily Mail’in haberine göre, prens Bin Talal, serbest bırakılmak için Suudi Arabistan devletine 6 milyar dolar ödemiş olmasına rağmen tam olarak serbest bırakılmış değil.

Prens Talal’ın ev hapsinde tutulduğu, yurt dışına çıkışının ve şirketleri ile ilgili görüşmeler yapmasının yasak olduğu belirtiliyor.

Sahibi olduğu Ritz Carlton Hotel’in süitinde BBC’ye demeç veren El Velid Bin Talal, gözaltına alınmasının bir yanlış anlamdan kaynaklandığını ve şu anda sorunun çözüldüğünü açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BBC, Daily Mai, Four Seasons Hotels Resorts, Prens El Velid Bin Talal, Prens Talal ev hapsinde, Ritz Carlton Hotel, Suudi Arabistanlı milyarder,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları