Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fotoselli el kurutma makinaları yaygınlaştı

14 Nisan, 2011 | 13:21

Fotoselli el kurutma makinaları yaygınlaştı

Gelişen teknoloji ile birlikte yaşamı kolaylaştıran ürünlerin çeşitliliği de artıyor.

İlk olarak büyük alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkan ve daha sonra yaygınlaşarak hastane, otel, restoran, kafe, okul, işyerleri gibi günümüzün çoğunu geçirdiğimiz yerlerde kullanılmaya başlanan Fotoselli el kurutma makinaları da bu ürünlerden bir tanesi.

Fotoselli el kurutma makinaları kullanışlı, pratik ve sağlık konularında kişiler için oldukça uygun bir ürün olması sebebi ile günümüzde hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi.

Kişiler gittikleri toplumsal yerlerde ortak kullanım alanlarından biri olan lavaboyu kullanırken, ellerini kurulamak için Fotoselli el kurutma makinalarını tercih ediyorlar.

Havlu kağıtlar yada peçeteler yerine daha hijyenik ve daha kullanışlı olan Fotoselli el kurutma makinaları aynı zamanda kağıt israfının da önüne geçiyor.

Daha ekonomik oluşu nedeni ile kurumsal yerlerde kullanılan Fotoselli el kurutma makinaları her geçen gün daha da yaygınlaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alışveriş merkezi lavabo, el kurutma makinaları, el kurutma makinası, El kurutma makineleri, Fotosel, Fotoselli, Fotoselli el kurutma makinası, havlu kağıtlar, kurutma makinaları, lavabo kurutma,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
huseyin
17 Ağustos, 2014

Fotoselli elkurutucu almak isterim donerseniz sevirim

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 17th, 2014 at 23:54 huseyin mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları