Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fotoğraflarla Hindistan

02 Kasım, 2015 | 08:19

hindistan fotoğrafçılık turu Fotoğraf sanatçısı Mine Candar, Antalya Fotoğraf Kulübü’nde, Gizemli Hindistan konulu Belgesel Video & Fotoğraf Sunumu gerçekleştirdi.

Fotoğraf sevdası yüzünden ülke ülke gezen Mine Candar, dünyanın en egzotik bölgelerinden Hindistan da yakaladığı ilginç fotoğraf karelerini, Antalyalı fotoğraf tutkunlarıyla paylaştı. Her fırsatta sevgisini dile getirdiği gizemli ülke Hindistan ‘a sık sık giden Mine Candar, Antalya Fotoğraf Kulübü’nde düzenlediği fotoğraf sunumunda deneyimlerini paylaştı. Hindistan Fotoğrafçılık Turları İçin Tıklayın

Türkiye’nin birçok şehrinde, “Gezginin İzi Hindistan’ın Gizi” adlı fotoğraf sergileri açan Mine Candar, Hindistan ‘ın rüyalar ülkesi ve sokak fotoğrafçılığının cenneti olduğunu, sokaklardaki yoğun insan manzaralarının, renkli kıyafetlerin her fotoğrafçıyı cezp ettiğini anlattı.

hindistan fotoğraf turu

Hindistan a her gittiğinde Hintli gibi yaşadığını, insanlarla kaynaştığını, birçok aile ile dost olduğunu anlatan Mine Candar, “Hindistan, herkesin mutlaka görmesi gereken bir ülke. Bu ülkeyi gezen insanın ufku açılıyor, vizyonu genişliyor. Hindistan ‘da kendimi başka bir gezegende yaşıyormuş gibi hissediyorum. Hindistan, ihtişamlı tapınakları, renkli kültürleri, doğal güzellikleri ile büyüleyen, insanı üzen, güldüren, ağlatan, mutlu eden ve şaşırtan bir ülke” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, hindistan fotoğraf turu, hindistan fotoğrafçılık turu, hindistan fotoğrafları, Hindistan turu, Mine Candar, Mine Candar hindistan, Mine Candar kimdir,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları