Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fotoğrafçılık Fuarı İlk Gününde Yoğun İlgi Gördü

07 Nisan, 2017 | 12:00

Fotoğrafçılık Fuarı İlk Gününde Yoğun İlgi Gördü

7. Uluslararası Fotoğraf, Dijital Görüntüleme Albüm, Reklam Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı Photo&Digital 2017 açıldı.

Bu yıl 7.si düzenlenen Photo & Digital fuarı, dünyanın sayılı markalarının katılımıyla kapılarını fotoğraf tutkunlarına açtı. Pazar akşamına kadar devam edecek olan fuarda 4 gün boyunca, hem son teknoloji ürünler hem de önemli sanatçıların katılacağı seminer ve atölyeler olacak. CNR Expo’daki fuara ilk gününde yoğun bir katılım gözlendi.

Dev Markalar Fuarda

Fuarda; Sigma, Sony, Fujifilm, Nikon, Olympus, Kodak ve Pentax gibi sektörün bilinen dev global markaları yer alıyor. Sektörün profesyonellerini, karar vericilerini, fotoğraf sevdalılarını buluşturan fuarda ayrıca, sektöre yeni giren markalar, mağazalar, satış ve dağıtım kanalları, ekipman teknolojilerindeki gelişmeler de sergileniyor.

Photo&Digital, Avrupa’nın alanında ikinci, Türkiye’nin lider sektörel fuarı

12 bin m2’de düzenlenen ve Türkiye’nin lider, Avrupa’nın ikinci büyük fuarı Photo&Digital , 600 marka, 160 katılımcı ile bu yıl da 40 binin üzerinde ziyaretçiyi hedefliyor. Fuarın henüz ilk gününde özellikle gençlerin gösterdiği ilgi katılımcıları mutlu etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
fotoğrafçılık, Fuar, Photo&Digital,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları