Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fotoğraf tutkuları sınır tanımıyor

09 Kasım, 2015 | 11:11

Hindistan Turu Hayatları fotoğraf üzerine kurulmuş çift, dünyanın farklı bölgelerini gezip en güzel kareleri yakalamaya çalışıyorlar.

Arkeolog Zehra Arslan ve gemi inşaatı mühendisi eşi Hakkı Ceylan, dünyayı fotoğraflamak için hayatlarını değiştirdiler. Fotoğraf tutkuları nedeniyle işlerini bırakıp dünyayı gezmeye başlayan çift, bugüne kadar 60 ülke gezdiler. Çift, seyahatleri hakkında Hürriyet’ten İsmail Sarı’nın sorularını yanıtladı.

Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika olmak üzere 60’tan fazla ülke gezdiklerini belirten Zehra Arslan, fotoğraf amaçlı seyahat ettikleri için normal turistlerin gitmeyeceği ve girmeyeceği yerlere girip çıktıklarını söyledi.

Sıradaki duraklarının ise Hindistan olduğunu belirten çift, Tac Mahal, Amritsar ve ek olarak otantik bir köyü ziyaret edip köy hayatını fotoğraflayıp geleceklerini belirttiler. Seyehatsverlerin egzotik ülke olarak tanımladığı Hindistan özellikle son yıllarda fotoğraf turlarının vazgeçilmez bölgesi oldu.

Incredible India

Incredible India, bir başka deyişle İnanılmaz Hindistan. Kültür, büyüleyici festivaller, günümüzün mega trendi Wellness, yoga, fotoğrafçılık, balayı, night life, vahşi ğoğa, Bollywood ve daha ötesi.

Incredible India

Hindistan ın büyüleyici dünyasını Hindistan fotoğraçılık turları ile  ve Jaipur da yaşamak seyahatseverler için unutulmayacak bir deneyim. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan yapılar, yerel halkı, dünyanın en renkli ve eğlenceli festivalleri, vahşi doğanın sunduğu muhteşem görselleriyle Incredible India adına yakışır bir ülke Hindistan.

Yıl Boyunca Her Gün Kesin Hareket ile Hindistan ve Goa Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
agra, Bollywood, Delhi, fotoğrafçılık turları, Hindistan, hindistan balayı, hindistan fotoğrafçılık turları, hindistan fotoğrafları, Hindistan gezilecek yerler, Hindistan goa, Hindistan turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları