Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Formula 1 Rusya Grand Prix’inde Lenny Kravitz sürprizi

03 Eylül, 2014 | 13:43

Lenny Kravitz, bu yıl ilk kez Sochi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Formula 1 Rusya Grand Prix’nde sahne alacak.

10-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın Sochi kentinde bu yıl ilk kez düzenlenecek Formula 1 Rusya Grand Prix’nin ana konuğu Lenny Kravitz olacak.

Formula 1 tutkunlarının merakla beklediği Rusya Grand Prix’i için Sochi’ye gidenler hem dünyanın en hızlı F1 pilotlarını izleme fırsatı yakalayacak hem de dünyaca ünlü yıldızların konserlerinde eğlenceli saatler geçirecek.

4 yıl üst üste “En İyi Erkek Rock Vokal Performansı” dalında Grammy kazanan Lenny Kravitz konseri bir yana Rus DJ Leonid Rudenko, “Zveri” ve “IOWA” grupları da Sochi de sahne alacak.

12 Ekim Pazar günü, Formula 1 Rusya Grand Prix bittikten hemen sonra Rusya’nın en sevilen grubu IOWA ve kapanışta da MTV Avrupa Müzik Ödülleri “En iyi Rus Grup” ödülünü alan Zveri, Sochi’ye gelen misafirlerin karşında olacak.

Rusya Grand Prix’i için bilet sahibi olanların konserlere giriş hakları bulunduğunu hatırlatmakta fayda var. Hemen şimdi bilet alma fırsatını kaçırmayın!

Sochi Formula için hazır

Rusya’nın Karadeniz kıyısındaki şehri Sochi Kış Olimpiyat Oyunları’nı düzenledikten sonra başta Türkiye olmak üzere bütün dünyanın dikkatini çekmeye başladı. Olimpiyatlar dolayısyla çehresi tamamen değişen Sochi’de yüzlerce tesis açılırken inşa edilen yeni yollar ve altyapı da şehri daha yaşanabilir hale getirdi.

Yaklaşık 350 bin nüfusa sahip kent, Karadeniz’e bakan iki tepenin eteklerinde yer alıyor. Sırtını yemyeşil dağlara yaslayan Sochi’nin neredeyse her yerinde büyük oteller görülüyor.

Rusya’nın Antalya’sı olarak  ün yapan Sochi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in hem dinlendiği hem de devlet ve hükümet başkanlarıyla görüştüğü tatil mekanı. Formula-1 yarışlarının da düzenleneceği kent, Rusya’nın yeni yüzü olmaya aday yerlerin başında geliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Formula 1, Formula 1 2014, Formula 1 dünya turu, Formula 1 Haberleri, Formula 1 pilotları, Formula 1 Rusya Grand Prix, Formula 1 Yarışları, Formula 2014, IOWA, IOWA gurubu, IOWA rusya, Lenny Kravitz, Lenny Kravitz formula 1, Lenny Kravitz haberleri, Lenny Kravitz kimdir, Lenny Kravitz konser, Lenny Kravitz konser tarihleri, Lenny Kravitz rusya, Lenny Kravitz şarkıları, Lenny Kravitz sochi, Lenny Kravitz sochi konser, Rusya formula, Rusya Grand Prix, Rusya Grand Prix 2014, Rusya Grand Prix Sochi, sochi, sochi formula, Sochi rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları