Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Formula 1 aracıyla kayak pistinde sıradışı gösteri [Video]

19 Ocak, 2016 | 11:36

Formula 1 aracıyla kayak pistinde sıra dışı gösteri Formula 1’in yeni genç yeteneklerinden Max Verstappen, Avusturya’da bir kayak merkezinde F1 aracıyla sürüş gerçekleştirdi, ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

Geçtiğimiz yıl Formula 1’in dikkat çeken pilotlarından olan 17 yaşındaki Max Verstappen, sıradışı bir sürüş deneyimi gerçekleştirdi. Yılın Çaylağı, Yılın Kişiliği ve Belçika Grand Prix’inde Felipe Nasr’ı geçişiyle Yılın Hareketi ödüllerinin sahibi olan pilot, Avusturya’nın Kitzbühel kasabasındaki bir dağda harika bir şova imza attı.

Formula 1’de kullandığı aracını kayak pistinde de kullanan Belçikalı pilot, şovunu lastiklere takılan zincirler sayesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirdi.

Max Verstappen Formula 1 aracıyla kayak pistinde sıra dışı gösteri Video; 


Kayak’ın yükselen yıldızı Kitzbühel Avusturya

Avusturya’nın Tirol eyaletinde bulunan bu küçük ortaçağ kasabası Kitzbühel, Avrupa’da son yılların kayak merkezleri açısından adeta yükselen yıldızı. Kitzbühel Alpleri’nde yer alan kasaba, yeni başlayanlar ve profesyoneller için elverişli pistlere sahip kayak merkezleriyle kayakseverlerin yeni adresi olmuş durumda.

Kitzbühel Kayak Merkezeleri ve Avusturya Kayak Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Avusturya Kayak, Avusturya Kayak Merkezleri, Belçika Grand Prix, Kitzbühel, Kitzbühel Avusturya, Max Verstappen, Max Verstappen f1, Max Verstappen formula, Max Verstappen kimdir, Max Verstappen red bull,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları