Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Formentera Adası aşıkları

11 Eylül, 2014 | 17:05

İtalyan yüzücüler Federica Pellegrini ve Filippo Magnini, tatillerini İspanyol adalarında geçiriyor.

İtalya’nın yetiştirdiği iki önemli yüzücü aynı zamanda sevgilide olan Federica Pellegrini ve Filippo Magnini, İspanya‘nın Formentera Adası’nda tatil yapıyor.

Akdeniz’in özgür adası olarak geçen, İspanya‘ya ait Balear Adaları’nın en küçük ve en güneydeki üyesi Formentera’da gününü gün eden çift, kristal berraklığındaki denizin tadını tekene turu yaparak çıkartıyor.

Dünyanın en ünlü ve güzel plajlarına ev sahipliği yapan adada deniz kum güneş üçlüsünün tadını çıkaran İtalyan yüzücüler, tüm yılın yorgunlunu atmış gibi görünüyorlar. Formentera’da Akdeniz mutfağının leziz yemekleri eşliğinde enfes şarapları tadan sevgililer, gece eğlencelerinden de geri kalmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Federica Pellegrini, Federica Pellegrini formentera, Federica Pellegrini ispanya, Federica Pellegrini italya, Filippo Magnini, Filippo Magnini ispanya, Formentera adası, Formentera Adası ispanya, Formentera ispanya, Formentera tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları