Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Formentera Adası aşıkları

11 Eylül, 2014 | 17:05

İtalyan yüzücüler Federica Pellegrini ve Filippo Magnini, tatillerini İspanyol adalarında geçiriyor.

İtalya’nın yetiştirdiği iki önemli yüzücü aynı zamanda sevgilide olan Federica Pellegrini ve Filippo Magnini, İspanya‘nın Formentera Adası’nda tatil yapıyor.

Akdeniz’in özgür adası olarak geçen, İspanya‘ya ait Balear Adaları’nın en küçük ve en güneydeki üyesi Formentera’da gününü gün eden çift, kristal berraklığındaki denizin tadını tekene turu yaparak çıkartıyor.

Dünyanın en ünlü ve güzel plajlarına ev sahipliği yapan adada deniz kum güneş üçlüsünün tadını çıkaran İtalyan yüzücüler, tüm yılın yorgunlunu atmış gibi görünüyorlar. Formentera’da Akdeniz mutfağının leziz yemekleri eşliğinde enfes şarapları tadan sevgililer, gece eğlencelerinden de geri kalmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Federica Pellegrini, Federica Pellegrini formentera, Federica Pellegrini ispanya, Federica Pellegrini italya, Filippo Magnini, Filippo Magnini ispanya, Formentera adası, Formentera Adası ispanya, Formentera ispanya, Formentera tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları