Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fitness Festivali başlıyor

30 Mayıs, 2012 | 09:57

Fitness festivali başlıyor/Spor Haberleri

Fitness Festivali 12-15 Temmuz tarihlerinde Roma’da düzenleniyor. 12-15 Temmuz tarihlerindeki Roma Fitness Festivali’ne katılmak isteyenler ise erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için tur şirketleri ile iletişime geçiyor.

Tur operatörü World Travel Service’den alınan bilgiye göre, Fitness Festivali için rezervasyonlar yaptırmak isteyenler bir hayli fazla.

Genellikle kurumsal şirketlerin talep gösterdiğini belirten World Travel Service(WTS),münferit olarak ta yolcularına yardımcı oluyor.

Sağlık merkezleri,spor salonları,güzellik merkezleri gibi sağlık ve spor sektöründeki şirketlerden talep aldıklarını belirten WTS, Fitness Festivali için Roma’ya uçak bileti,otel rezervasyonu,vize,transfer,rehberlik gibi hizmetleri sağlıyor.

Fitness Festivali,Spor ve Sağlık Fuarları artış gösterdi

Türkiye’den Roma Fitness Festivali için yoğun talep gelirken, araştırmalar son yıllarda dünyada spor ve sağlık turizminde büyük gelişme yaşandığını gösteriyor.Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen spor sağlık fuarları yada festivallerinde artış yaşanıyor.

Spor salonları, spor tesisleri,spor federasyonları ve spor okullarının katılım gösterdiği festival ve fuarlara artan taleplerle birlikte tur şirketleri seyahat programları hazırlamaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
festival, Fitness, Fitness Festivali, Fitness Festivali rezervasyon, Fitness Festivali Roma, güzellik merkezleri, İtalya, İtalya Fitness Festivali, otel rezervasyonu, Rehberlik, Roma Fitness Festivali, Sağlık merkezleri, sağlık sektörü, spor federasyonları, Spor Haberleri, spor okulları, spor salonları, spor sektörü, spor tesisleri, Spor ve Sağlık fuarları, transfer, Uçak Bileti, Vize, World Travel Service, WTS,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları