Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Firuz Bağlıkaya’dan sert sözler… İhanetin farkındayız!

10 Ocak, 2019 | 14:05

Firuz Bağlıkaya’dan sert sözler… İhanetin farkındayız!

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği toplantıda gündem oluşturacak sözler sarf etti. Başkan Bağlıkaya, TÜRSAB’dan menfaat edinmeye çalışanları sert sözlerle eleştirirken, “İhanetin farkındayız” dedi.

TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği 2019’un ilk acenteler buluşması 8 Ocak Salı günü Küçükyalı Elite World Hotel’de gerçekleşti. 300’ün üzerinde seyahat acentası temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, 1618 sayılı yasanın değiştirilmesiyle ilgili çalışmalar hakkında paylaşımda bulundu.

2018’in turizmciler için güzel geçtiğini ifade eden başkan Bağlıkaya, 2019 turizm yılı için de acente sahiplerine başarılar diledi.

Konuşmasında TÜRSAB yönetimine yönelik eleştirilere de değinen başkan Firuz Bağlıkaya, kurum içinden menfaat elde etmeye çalışanlara sert eleştirilerde bulunarak, “Değerli arkadaşlar; TÜRSAB, tarihinin en şefkatli, en hoşgörülü dönemini yaşıyor. Bize muhalif olanlara hem hizmette hem saygıda kusur etmiyoruz. Muhalefeti, demokrasinin gereği olarak görüyoruz. Hiç kimseyi kişisel hedef haline getirmedik, getirmeyeceğiz. Ancak, ihanet içinde olanların ve içimizde yuvalanarak, palazlanmaya çalışanların da farkındayız. İlk seçimde onları ait oldukları yerlere göndereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadeleriyle önemli mesajlar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Elite World Hotel, Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları