Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fırtına Askerleri Çin Seddi ‘nde! Turistler yoğun ilgi gösteriyor

23 Ekim, 2015 | 09:41

çin seddi star wars Star Wars karakterlerinden Fırtına Askerleri’nin maketleri, Çin Seddi ‘ne yerleştirildi. Maketlere yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösteriyor.

Star Wars yani Yıldız Savaşları filminin yedinci bölümü “The Force Awakens”, 17 Aralık’ta gösterime girecek. Filmin tanıtımı için Galaktik İmparatorluk’un elit askerleri olarak bilinen Fırtına Askerleri’nin 500 adet maketi, Çin Seddi ’nin basamaklarına yerleştirildi.

Binlerce Star Wars hayranı Çin Seddi nin Juyongguan bölümüne yerleştirilen askerlerle fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Öyle ki sadece maketleri görmek için Çin ‘e gelen turistlerin olduğu öğrenildi.

Çin ‘de gösterime girecek Stars Wars yeni bölümü için biletler, pazartesi günü satışa çıkmış ve büyük ilgi görmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin Seddi, Çin Seddi star wars, Star Wars, Star Wars 7, Star Wars çin, Star Wars fırtına askerleri, Star Wars izle, Star Wars serisi, Star Wars vizyon tarihi, Star Wars yedi, Star Wars yeni bölüm, The Force Awakens,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları