Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Finlandiyalı güzeller Alanya’da

10 Haziran, 2009 | 11:31

Finlandiyalı güzeller Türkiye sahilleri dünyanın her yerinden güzelleri ağırlamaya devam ediyor.

Finlandiya’nın en önemli güzellik yarışması olan Miss Suomi’de ilk üç dereceyi paylaşan güzeller, Alanya ilçesinde kampa girdi.

Detur seyahat acentesinin konuğu olarak Alanya’ya gelen güzeller, bir hafta süreyle Royal Palm Otelde kalacaklar. Güzeller, Alanya’da kaldıkları süre içerisinde güzellik ve spor merkezlerine gidecekler, ayrıca kendileri için düzenlenecek çeşitli etkinliklere katılacaklar. Finlandiya’dan gelen bir grup gazeteci de güzelleri izliyor.

Alanya Belediyesi, Finlandiya’da, şubat ayında düzenlenen Miss Suomi yarışmasında birinci olan Essi Pöysti (22), ikinci Elsi Soulanen (20) ve üçüncü Linda Wiksted (20) onuruna Güverte Restoran’da bir kokteyl verdi. Kokteyle turizmciler ve basın mensupları katıldı.

Alanya Belediye Başkanvekili Kemal Babaoğlu, kokteylde yaptığı konuşmada, Finli güzelleri Alanya’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Babaoğlu, Finli güzellerin, Alanya’nın tanıtımına katkı sağlayacağını da dile getirdi. Babaoğlu, kokteyle katılan güzellere, içerisinde Alanya’yı tanıtıcı materyallerin bulunduğu birer çanta hediye etti.

DETUR Alanya Temsilcisi Tery Alanya da buradaki konuşmasında Finli güzellerin, önümüzdeki günlerde yapılacak 3 ayrı yarışmada Finlandiya’yı temsil edeceğini ve bu yarışmalara Alanya’da hazırlanacaklarını söyledi. Miss Suomi Yarışması’nda birinci olan Essi Pöysti’nin, Bahama’da yapılacak Miss Universe, 2. olan Elsi Soulanen’in Miss Europa Intercontinental, 3. olan Linda Wiksted’in de Japonya’da yapılacak Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkelerini temsil edeceğini dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya turizmi, Alanya'da tatil, Bahama, Elsi Soulanen, Essi Pöysti, Finlandiya, Kamel Babaoğlu, Linda Wiksted, Miss Suomi, Royal Palm Otel, Tery Alanya, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları