Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Finlandiya turlarında artış

19 Aralık, 2011 | 18:30

Finlandiya turlarına son yıllarda büyük bir talep var. / Turizm Haberleri

Son dönemde Finlandiya ‘nın kuzey bölgesindeki Lapland ‘da keyifli bir kış macerası geçirmek isteyenlerin sayısında artış yaşanıyor.

Finlandiya kutup turları için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin büyük oranda artış gösterdiğini belirten tur şirketleri, özel günlerde taleplerin daha da yoğunlaştığını belirtiyorlar.

Özellikle bu yılbaşı için bir Finlandiya ‘nın büyük talep gördüğünü belirten yetkililer; başkent Helsinki, Lapland ‘daki Santa Claus Village yani Noel Baba Köyü ve Ren geyiklerinin yetiştirildiği çiftliklerin görülecek yerlerin en başında olduğunu vurguluyorlar.

Kış sporları açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Finlandiya ‘nın eğlencesi de oldukça meşhur. Finlandiya gece kulüpleri, barlar ve çeşitli eğlence mekanları ile turistlerin ilgisini çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Finlandiya, Finlandiya Turları, Finlandiya turu, Helsinki, Helsinki turu, Lapland, Lapland turu, Noel Baba Köyü, Santa Claus Village, Yılbaşı Finlandiya Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları