Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Finlandiya turlarında artış

19 Aralık, 2011 | 18:30

Finlandiya turlarına son yıllarda büyük bir talep var. / Turizm Haberleri

Son dönemde Finlandiya ‘nın kuzey bölgesindeki Lapland ‘da keyifli bir kış macerası geçirmek isteyenlerin sayısında artış yaşanıyor.

Finlandiya kutup turları için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin büyük oranda artış gösterdiğini belirten tur şirketleri, özel günlerde taleplerin daha da yoğunlaştığını belirtiyorlar.

Özellikle bu yılbaşı için bir Finlandiya ‘nın büyük talep gördüğünü belirten yetkililer; başkent Helsinki, Lapland ‘daki Santa Claus Village yani Noel Baba Köyü ve Ren geyiklerinin yetiştirildiği çiftliklerin görülecek yerlerin en başında olduğunu vurguluyorlar.

Kış sporları açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Finlandiya ‘nın eğlencesi de oldukça meşhur. Finlandiya gece kulüpleri, barlar ve çeşitli eğlence mekanları ile turistlerin ilgisini çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Finlandiya, Finlandiya Turları, Finlandiya turu, Helsinki, Helsinki turu, Lapland, Lapland turu, Noel Baba Köyü, Santa Claus Village, Yılbaşı Finlandiya Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları