Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Filipinler, Türkiye pazarına açılmak istiyor

30 Ocak, 2016 | 11:14

Filipinler Uzakdoğu’nun egzotik ve keşfedilmeye değer adalar ülkesi Filipinler, Türkiye’ye açılmak istiyor.

Filipinler Turizm Bakanlığı ile birlikte ilk kez Türkiye’de bir etkinlik düzenleyen eşsiz adalar ülkesi Filipinler, bağları daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

29 Ocak günü İstanbul Four Seasons Hotel’de akşam yemeği organize eden Filipinler Turizm Bakanlığı, bu özel gecede Türkiye’den önemli seyahat acentaları ile birlikte bir araya geldi. Filipinler Büyükelçisi Maria Rowena Mendoza Sanchez’in, Filipinler Turizm Müsteşarı Benito C. Bengzon Jr’ın, Direktör Verna Buensuceso’nun ve Türkiye’deki Filipinler Turizminin Gelişmesinden Sorumlusu Francisco M. Lardizabal’ın aynı zamanda Filipinli tur operatörlerinin ve otellerinin de bulunduğu gecede Benito C. Bengzon Jr; “Asya’daki partnerimiz Türkiye olduğu için mutluyuz, bu akşam İstanbul’da büyük bir beraberlik kurulacak” dedi. Turizm Direktörü Verna Buensuceso ise “Türkiye’de olmaktan dolayı çok heyecanlıyım, bu yüzden burada olan herkese teşekkür ederim. Filipinler, eğlenceyi bulabileceğiniz bir ülkedir.” dedi.

Bu sene 20.si organize edilen EMİTT Fuarı’na da ilk kez katılan Filipinler, hem kendi ülkelerini tanıtmak hem de Filipinler’in eşsiz egzotik güzelliğini Türkiye’ye anlatmak hedefindeler. Özellikle THY, Filipin uçuşlarında Ekim 2015 itibarıyla Filipinler’in başkenti Manila’ya haftada 3 non-stop uçuş koyması ile birlikte, Filipinler’in Türkiye pazarını seçmesinde önemli bir rol oynadı.

Bir çok seyahat acentasının ve basın mensuplarının katıldığı gecede, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Filipin Tur Operatörleri Birliği arasında turizm alanında her türlü işbirliği anlaşması imzalandı. Ayrıca, Filipinli barmenin şovu ve beatbox gösterisi geceye damgasını vurdu. EMİTT’te de ilk kez bulunan ve Türkiye’de ilk kez bir etkinlik düzenleyen Filipinler Turizm Bakanlığı gelişen Türkiye – Filipinler ilişkileriyle birlikte, Türk seyahatçilerini ülkelerine çekmeyi amaçladıklarını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Filipinler, Filipinler turizm, Filipinler Turizm Bakanlığı, Filipinler turu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, Uzakdoğu, Uzakdoğu filipinler, Uzakdoğu Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları