Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

FIFA yetkilisi Wolfgang Eichler sahte bilet konusunda uyardı

24 Şubat, 2010 | 12:41

FIFA yetkilisi Wolfgang Eichler Güney Afrika’da yapılacak FIFA 2010 Dünya Kupası’na yaklaştıkça FIFA yetkilileri, futbol severlerine sahte bilet konusunda tekrar uyarıda bulundu.

National Türk Gazetesi’nin haberine göre, FIFA yetkilisi Wolfgang Eichler, FIFA’nın sahte bileti ve karaborsayı önlemek için her türlü tedbiri aldığını ve buna rağmen oluşabilecek sahtecilik olaylarından sorumlu olmayacağını belirterek “Biletlerin her ülkede yetkilendirilen tur operatörlerinden alınması durumunda futbol severler hiçbir sorun yaşamayacak. Buna rağmen kanunsuz yollardan bilet edinenler ise kesinlikle stat etrafına bile yaklaştırılmayacak ve cezalandırılacak” açıklamasında bulundu.

Eichler ayrıca internette “Bill Gates Piyangosu” ve “Tebrikler, Dünya Kupası Bileti Kazandınız” başlığıyla gelen e-maillerin de araştırıldığını kanun dışı hiçbir oluşuma izin vermeyeceklerini açıkladı.

Bu arada Güney Afrika polisi de yaptığı açıklamada sahte bilet satanlar kadar alanların da en ağır şekilde cezalandırılacağını, biletlerin resmi makamlardan veya yetkili operatörlerden alınması gerektiğini bildirdi.

FIFA, bilet satışı ve tur organizasyonu yetkisini Türkiye ‘de sadece World Travel Service (WTS) turizm acentesine verdi.

Sahte bilet mağduru olmak istemeyen futbol severlerin WTS ile temasa geçmeleri gerekiyor.

http://wts.com.tr/2010-dunya-kupasi-biletleri.htm

İrtibat numarası: 0 212 237 90 60

E-mail: wts@wts.com.tr

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 103)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası, Dünya Kupası biletleri, Dünya Kupası biletleri Haberler, Dünya Kupası Biletleri Yetkili, Dünya Kupası Maç Turları, Dünya Kupası Sahte Bilet, FIFA 2010 Biletleri, FIFA 2010 Dünya Kupası biletleri, FIFA 2010 Dünya Kupası Haberleri, FIFA 2010 Haberleri, FIFA 2010 Maç Biletleri, FIFA 2010 Maç Turları, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları